Problem glosniki 5.1 creative (dzialaja tylko 2 i sub)

no wiec kupilem sobie glosniki Creative 5.1 T60060 i dzialaja mi tylko 2+sub i nie wiem co zrobic zeby dzialaly wszystkie czyli 5.1 mam karte muzyczna Sound Blaster Audigy Se bardzo prosze o wszelka pomoc probowalem juz ustawiac w panelu sterowania wydaje mi sie ze dobrze podlaczylem nawet probowalem wszystkich opcij podlaczen i tylko sie zmienialo jak dzialaly dwa pierwsze to po przelaczeniu kabli dzialal jeden centralny i tyle sory ze tak bez ładu pisze ale juz jestem zly

Pozdro

W jakim programie uruchamiasz muzykę? Do Winampa trzeba zainstalować wtyczkę obsługującą głośniki 5.1.

Ustawiłeś we właściwościach sterownika karty na głośniki 5.1?

I PL znaki by się przydały.

tak ustawilem w sterownikach 5.1 hmm a jaki patch do winamp??? lukalem w

programach do filmow i to samo bylo wiec to tez trzeba patcha?

Proszę zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

tez to mialem… Musisz zmienic w EAX Seetings w II zakladce na Stereo Surround!!

Złączono Posta : 06.01.2007 (Sob) 10:07

napisz czy pomoglo!!

jak masz 3 wyjścia z karty muzycznej to niepograsz a jak 4 i więcej to musisz przestawić na 3D poszukaj innych tematów tam masz screny gdzie musisz przestawić

michalmaz1991 a gdzie jest ten EAX seetings ?

moze masz inna karte lub sterowniki ?

jaka masz karte muzyczna po pierwsze ? bo jak audigy se to wgraj orginalne stery od creativa. wejdz start>programy>creative>Sound Blaster Audigy>Creative EAX Settings> w zakladce cmss 3d odznacz enable cmss 3d

surround> nizej bedzie stereo surround i to tez odznacz(lepiej gra niz na cmss:)) jak nie beda chodzily to jescze w Creative Speakers Settings zmien na glosniki 5.1 i wez kliknik na noise jak wszystkie po kolei zaszumia to wszystko jak ok a jak nie to znaczy ze cos jest nnie tak :stuck_out_tongue: lub masz zintegrowana. ktora nie obsluguje głosnikow 5.1 ;p mialem tak samo i bylem zmuszony do kupna sound blastera :slight_smile:

Creative EAX Seetings jest w oprogramowaniu dolaczonego do karty muzycznej!! Mam ta sama karte…taki sam mialem problem i tak zrobilem to dzialaly wszystkie