Problem Gmail

Witam. Już od dłurzszego czasu mam problem z kontem gmail stronka niechce się połączyć na programie p2m, operze i zwykłej przeglądarce wpisyje wszytskie adresy gmail.google.com gmail.com i nic czy u was też tak jest? co mam zrobić? dzwoniłem do gostka skąd mam internet i odpowiedział mi że to niejest ich problem i że niczego niezablokowali. O co chodzi?

Spróbuj wejść poprzez:

http://mail.google.com/mail/

m.gmail.com

Nie masz strony zablokowanej w firewallu/ antywirusie

Sprawdź również czy strona nie jest zablokowana w pliku hosts

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc

U mnie działa bez problemu zarówno przez POP3 jak i przez przeglądarkę. Czy ustawiłeś w opccjach Gmaila pobieranie przez POP3? To trzeba włączyć…

ta stronka równierz niewchodzi nie mam tej stronki zablokowanej w antywirusie internet mam radiowy niewiem jak sprawdzić czy strona jest zablokowana w pliku hosts weszłem do tego folderu etc i jest tam 5 plików:hosts, networks, services, imhosts, protocol

Masz firewalla ?/ Jak kerio to wyłącz filtrowanie stron www. Sprawdź stronę w FF … co do Opery też mi nie działa i jest to jeden z nierozwiązywalnych problemów wszechświata :stuck_out_tongue:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ight=opera

… :hmmm:

To chyba jakiś cud bo u mnie działa wybornie 8)

mail.google.com

Na początek usuń ciasteczka, historie, wyczyść pamięć podręczną w przeglądarkach :slight_smile:

Odpalasz plik HOSTS i wybierasz, żeby otworzył się w notatniku :slight_smile:

Następnie całą jego zawartość wklej tutaj na forum :slight_smile:

Copyright © 1993-1999 Microsoft Corp.

To jest przykładowy plik HOSTS używany przez Microsoft TCP/IP

w systemie Windows.

Ten plik zawiera mapowania adresów IP na nazwy komputerów

Każdy wpis powinien być w osobnej linii.

W pierwszej kolumnie powinny być umieszczone adresy IP, a następnie

odpowiadające im nazwy komputerów. Adres i nazwa powinny być oddzielone

co najmniej jedną spacją

Dodatkowo, komentarze (takie jak te) można wstawiać w poszczególnych

liniach lub po nazwie komputera, oznaczając je symbolem ‘#’.

Na przykład:

102.54.94.97 rhino.acme.com # serwer źródłowy

38.25.63.10 x.acme.com # komputer kliencki x

127.0.0.1 localhost

Jak widać strona nie jest zablokowana na Twoim komputerze :roll:

Czyściłeś to co napisałem?

Czy są tego efekty?

wyczyściłem wszytsko i nic firewalla jest wyłączony na innych forum przeczytałem że inni też mają takie problemy ale nikt nie umie odpowiedzieć na pytanie czym to jest spowodowane

Bardzo możliwe, że google znowu szykują jakieś zmiany :slight_smile: Poczekaj jeszcze troche - może sytuacja się zmieni :slight_smile:

PS> Dodam, że u mnie działa normalnie :slight_smile:

raczej to nie jest wina google poniewarz od jakiś 2 tygodni prubuje wejść na gmail i nic