Problem - google - usunięta strona?

Witam, mam taki problem. Moja strona była dość wysoko w google. Ale została usunięta i teraz jest bardzo nisko.

Stało się to po tym, jak zmieniłem opis strony i lekko słowa kluczowe. Zgłosiłem stronę do google na nowo i od tego czasu spadła.

Teraz gdy zmieniłem ponownie opis i dodaję ją po raz kolejny, nic się nie dzieje. Opis od tygodnia jest ten sam. A wcześniej już po 2 dniach się zmienił.

Ps. Stronę dodałem przypadkowo z różnych kont google (jeśli ma to znaczenie)

Proszę o szybką odpowiedź :slight_smile:

Stronę zgłaszasz raz.

To normalne że ranking raz skaczę w górę, raz w dół, jest to uzależnione od samego algorytmu działania każdej wyszukiwarki, którego nikt oprócz producenta nie zna.

Wystarczy że było np. mało wejść w pierwszych dniach bycia strony w internecie lub przyszła lepsza konkurencja i poleciała na dół.

Ale wcześniej, gdy dodałem stronę jej opis zaktualizował się od razu, teraz dodałem i nic …

Cierpliwość jest cnotą. Zaczekaj spokojnie i nie kombinuj …a za jakiś czas sytuacja powinna wrócic do normy.

Stronę już raz dodałes i to wystarczy, google ma ja juz w swoich zasobach. Wielokrotne dodawanie w niczym nie pomoże -prędzej już zaszkodzi- złapiesz filtr albo nawet bana i dopiero będzie płacz i zgrzytanie zębów :smiley:

Mam nadzieje że nie zbanują jej za to ze z kilku kont ją dodałem, ale w sumie, jeśli by tak było to ktoś kto by chciał zaszkodzić jakiejś stronie zrobił by 10 kont fikcyjnych z każdej by dodał tę stronę i pyk ;p

PS. Już wszystko git, można zamknąć