[Problem] Gra włącza się w oknie

Otóż gdy włączam grę (SpellForce 2, Prototype 2 czy tez Gothic 1 (wiem stara gra i ma prawo mieć problemy)) ze zgodnością z jakimkolwiek systemem to włącza się tak jakby w oknie. Ale czyta że jest w full screen. Jak to wygląda? Po prostu dookoła jest obramowanie jak w oknie. Nie ma żadnych pasków narzędzi. Opcji wyłącz, minimalizuj. A przeszkadza mi to w graniu ponieważ muszę klikać w grze nad okienkiem a nie bezpośrednio w nie. Mam Windows 8.1 jeśli to potrzebne podam jeszcze nazwę karty graficznej AMD Radeon HD 8570M

 

Loros, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Witam. Spróbuj coś takiego:

  1. Uruchom grę a potem włącz w jej opcjach tryb gry w oknie (Windowed) i potem jeśli to zadziała spróbuj ustawić na powrót full screen…

  2. Posprawdzaj w ustawieniach panelu sterowania sterownika karty graficznej czy coś nie jest zmienione szczególnie pozycje dotyczące gier.

  3. Ustaw natywną rozdzielczość monitora a potem gry spróbuj tę samą.

  4. Poszperaj w opcjach  w katalogu danej gry. 

W Prototype 2 zadziałała zmiana rozdzielczości na mniejszą. A w SpellForce 2 nic nie pomaga. Tak btw widziałem że SpellForce 1 nie działa na procesorach i3 i5 i7 czy jest możliwość żeby gra działała czy tylko zmiana procka?