Problem graficzny.Brak publiczności w FIFA 13

Witam , od razu na wstępie mówię o co chodzi. Otóż na gwiazdkę dostałem w prezencie od rodziców grę FIFA 13. Szczęśliwy i uradowany po wigilijnej kolacji biegiem do komputera i instalujemy. Wszystko pięknie ładnie gra się odpala itd. ale problem jest następujący:

Podczas meczu nie widać kibiców na trybunach, ustawiłem maksymalne ustawienia graficzne w grze ale to nic nie pomaga, słychać tylko przyśpiewki i nic więcej. Gdzieś czytałem że FIFA sama wykrywa kartę graficzną i dostosowuję grę do niej.Czy jest jakiś sposób aby no nie wiem ‘’ oszukać ‘’ grę i aby na trybunach wreszcie pojawili się kibice :slight_smile: ?

Twój komputer spełnia wymagania gry ?

Hmmm … skoro gra mi normalnie chodzi , czasami występują małe ścinki to raczej spełnia tak ?

No bo jeśli Fifa sama dopasowuje ustawienia do sprzętu, to może dlatego nie masz publiczności, gdyż program chce odciążyć kartę. A w samych ustawieniach nie ma nic odnośnie publiczności ?

misskopl ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

W FIFA 13 różnicę pomiędzy maksymalnymi i minimalnymi ustawieniami widać już na pierwszy rzut oka. Przede wszystkim przy minimum zarówno w trakcie prezentacji drużyn, jak i w trakcie samego meczu na stadionie brak jest publiczności. Przy ustawieniach maksimum ponadto występują osoby postronne - na przykład kamerzyści.

Wersja minimum różni się także jakością oświetlenia scen - jest dużo słabsze, a kadr jest wyraźnie ciemniejszy. Murawa jest zaś jedynie płaską teksturą, bez widocznych źdźbeł trawy.

Więc jednak sprzęt/ustawienia.

Nie ma osobnych ustawień odnośnie publiczności a sprzęt graficzny to:

NIVIDIA GeForce GT 430

Dodam jeszcze że dziwi mnie ta FIFA , gdyż Far Cry 3 chodzi mi na średnich wymaganiach bez żadnej ścinki o.O

Pokaż screen z okna ustawień ‘Konfiguracja obrazu’

Proszę bardzo:

http://i.imgur.com/CCGpU.jpg

Podobno FIFA 13 pobiera grafikę z procesora zamiast z karty graficznej czy coś takiego podobno jest na to jakiś sposób jednak ja niczego nie znalazłem :confused:

Daj na niskie -> włącz gre

Wyłącz -> daj na maksymalne -> włącz

Nic nie pomogło …

Dodane 28.12.2012 (Pt) 17:45

A jak sprawdzić czy sterowniki do karty graficznej są aktualne bo gdy ściągłem ten sterownik:

http://www.nvidia.pl/object/winxp-310.7 … er-pl.html

To po ponownym uruchomieniu komputera kolory się jakoś zmieniły i rozdzielczość też ale sobie poradziłem :slight_smile:

Moja karta graficzna to GeForce GT 430

Dodane 29.12.2012 (So) 15:58

Pomoże ktoś , gdyż nadal nie mam publiczności -.-

Może wina rozdziałki i proporcji obrazu ? :smiley: