Problem indeksowania w google

Witam, mam problem. Gdy wpisuję w google frazę (Władysławow) to mojej strony nie ma, a w indeksie strony jest jak wpisuje się adres URL jej to się ona wyświetla. Strona w head ma słowa kluczowe władysławowo, więc powinna być.(strona ma narazie PageRank 0 ) Pomocy

po prostu google pewnie wyceniło Twoją stronę bardzo słabo i dlatego nie jesteś w pierwszych wynikach, to nie jest tak że wpiszesz słowa kluczowe, czary mary i jest pierwszy wynik w googlach :wink:

Pozdrawiam

Chodzi o to że wogule jej nie ma. Nawet na ostatniej stronie.Przelecieałem wszystkie strony i nie ma…

Też tak miałem, masz domenę, czy jakiś darmowy hosting ?

Wydaje mi sie że będziesz musiała poczekać chwilę aż się pojawi, ale i tak nie licz na 1 wynik w tak ogólnikowej frazie…

Pozdrawiam

Mam domene, serwer płatny… Ile trzeba czekać (około)?

Nie mam pojęcia, to zależy od algorytmu Google.

Ja czekałem ponad Miesiąc

Pozdrawiam

Zależy: może pojawić się za tydzień a może za 3 miesiące. Google raczej nie patrzy na słowa kluczowe…

A jesteś zarejestrowany w google.pl jak nie to załóż sobie konto a potem panel google narzędzia dla webmasterów , a w między czasie zrób sobie sitemaps swojej strony dla google np.tutaj http://www.xml-sitemaps.com/ , ja na indeksowanie swojej strony w google czekałem 10 dni :slight_smile:

Jestem zarejestronwany, ale miałem problem z mapą witryny, więc musiałem poprosić “Pana G” :smiley: o pomoc. On zrobił dobrze i jest. Robiłem na wszystkie sposoboy : html, thx z kodowanie (UF-8) czy jakoś

A możemy poznać adres tej strony ? Co do czasu to moje forum potrzebowało ok 2 miesięcy żeby być na 5 stronie w wyszukiwarce teraz po 2 latach jest na pierwszym miejscu. Jak sobie przypomnę to napiszę do jakich katalogów dodawałem forum.

To że masz w meta kluczowe słowo ‘władysławowo’ nic nie znaczy, google meta ignoruje. Głównie liczą się linki, gdy masz linki z takim anchorem to możesz być na czołowych pozycjach, ale jak przesadzisz do wpadniesz w filtr google i będzie w ogonku wyników.

Popieram.

A na stronie często pojawia się to twoje Władysławowo? G. Bot patrzy na treść nie na tagi.

Im więcej słówek takich samych na Twojej stronie tym wyżej w wynikach :stuck_out_tongue_winking_eye: