Problem instalacją BC usb huawei e122. Notoryczny błąd!

Witam juz nie mam nerw do tego blueconnect’a/laptopa. Zaraz wszystko rozwale chyba… A więc tak miałem problem z modemem BlueConnect e122 huawei, przestał migać w porcie usb a robilem już wszystko i dalej nic z tego. Tak więc oddałem na gwarancje i czekałem 2 tyg (licząc bez świąt). W końcu sms ze moge odebrać sprzęt tak więc pojechałem od razu po niego i dostałem informacje że dostałem nowy… FAJNIE. No i tu sie skończyła ta radość ponieważ przy instalacji modemu, wyskakuje ciągle błąd (aplikacja z modemu oraz sciągnietej aplikacji). W jakim to folderze bym nie instalował, to i tak wyskakuje bląd. Wyłączałem wszystkie procesy z tym związane ale nic to nie dało… Juz nie mam pojęcia ocb. Pewnie czeka mnie głupi format… Tutaj daje wam screen przy instalacji, i czekam na propozycje

Operator: Era

Laptop: hp 530

Modem: e122 huawei

Błąd:

dm-612942200581.png

Odinstalowałeś poprzednie sterowniki/oprogramowanie od tego modemu?

Spróbuj zainstalować sterowniki przy odłączonym od kompa modemie i podłącz go po zakończonej instalacji lub w trakcie jeżeli o to instalator zawoła.

Nie da sie odinstalować coś to nie jest zainstalowane. Sterowniki samego usb wykasowałem. Instalowalem bez modem ale tak samo błąd w połowie… ; /

Chodzi o pozostałości po tamtym modemie, nie ma żadnego oprogramowania/menedżera tej Ery do łączenia się z internetem ?

Nic a nic… ciagle ten blad tutaj taki ss gdzie ciągle zatrzymuje sie:

dm-912942395266.png

Pliki sie tworzą aplikacji ale do czasu…

Żadnych folderów w program files ani w na partycji C: związanych z tym całym oprogramowaniem nie ma ?

Wstaw pełny screen z menedżera zadań z procesów.

No pusto z

;]

dm-912945028701.png

Dodane 22.01.2011 (So) 15:51

Pomoże ktoś?