Problem Internet Explorer. Nie odpala


(Mk Zygu) #1

Witam.


(Atis) #2

http://support.microsoft.com/kb/967896

http://support.microsoft.com/mats/ie_freezes_or_crashes/pl


(Mk Zygu) #3

Oba sposoby nie działaja. Ustawienia resetowałem wielokrotnie dodatki powyłanczałem wczesniej i nic nie dało. Jakieś inne propozycje??


(Bogdan_G) #4

Żeby zresetować internet explorer, wystarczy wejść na panel sterowania, kliknąć opcje internetowe, zaawansowane, na dole masz resetuj - resetowanie programu internet explorer.

 

Gdy to nie wystarczy, w opcjach folderow odznacz ukrywanie chronionych plikow i folderow, odznacz ukrywanie rozszerzeń, a zaznacz pokazywanie ukrytych plików i folderów. Możesz użyć wyszukiwania i znaleźć ukryty folder systemowy INSTALLER. W nim trzeba najeżdżać kursorem na instalatory .msi. Gdy wyświetli się przy którymś, że to instalator internet explorera 11, wtedy z PPM wybierasz opcję naprawy. Kreator swoje zrobi.


(Mk Zygu) #5

Niestety nie mam tam w tym pliku Install nic co ma tytuł lub temat IE 11. Proponujecie coś innego??


(Bogdan_G) #6

W folderze INSTALLER - jeśli już. Musi być tam instalator tej aktualizacji.

 

Pobierz malutki programik myuninstaller i spolszczenie do niego, wypakuj, zawartość spolszczenia wklej do folderu programu, usuń zipy i folder spolszczenia. Uruchom program.

Ten programik dość dobrze pokazuje zainstalowane wersje internet explorer. Klikasz w menu widok i masz - zaznacz wszystko. Potem klikasz w menu plik i dajesz na - zapisz wybrane elementy. Dasz nazwę pliku readme.txt jakąkolwiek. Otwierasz potem plik w dokumentach i pisze, co tylko masz zainstalowane.

 

Przed jakimkolwiek odinstalowaniem wersji internet explorer - odznacz ją wpierw w składnikach windows.

Na tym polega downgrade ie ie 11 do ie 10 i potem nawet do ie9 - znalazłem tutorial:

http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=pl&prev=/search%3Fq%3Ddowngrade%2Bie%2B11%2Bto%2Bie%2B10%26safe%3Doff%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DZNn%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26channel%3Drcs&rurl=translate.google.com&sl=en&u=http://techshangrila.blogspot.com/2014/01/how-to-downgrade-from-ie-11-to-lower.html&usg=ALkJrhgW8u_W-3ro89xlv0Sx6IbXu7Bs4w


(Mk Zygu) #7

Więc tak drugim sposobem jak już wcześniej mówiłem nie mam w tym menu aktuailizacje żadnej wzmianki o IE. Nie wiem coś się zbugowało chyba. W tym pierwszym sposobie też nie mam nic o IE 11 mam tylko IE40 a data jego instalacji to 2009 rok. Więc to chyba nie to


(Bogdan_G) #8

Trzeci sposób: Wejdź na portal dobreprogramy i z pierwszego linka bezpośredniego na 32 bit, pobierz na dysk instalator internet explorer 11. Bez usuwania czegokolwiek, uruchom instalator na dysku. http://www.dobreprogramy.pl/Internet-Explorer,Program,Windows,49184.html


(Mk Zygu) #9

Ja mam 64 bitowy system i jak odpalam instalator na 32 to mi pisze że nie obsługuje go. Ściągnołem również 64 bitową wersję instalatora ale jak klikam pisze że mam już zainstalowany najnowszy explorer i się nie da.


(Atis) #10

Pobierz Farbar Recovery Scan Tool zgodny z wersją systemu 32-bit lub 64-bit.

Uruchom FRST i kliknij Scan. Pokaż raport FRST i Addition.

Raporty umieść na http://wklej.org/ i podaj link.