Problem- Internet rozlacza sie co 3 minuty

Wczoraj wieczorem wszystko bylo OK, internet dzialał prawidłowo. Dzis rano rowniez polaczyl sie normalnie ale modem zrestartowal sie po 3 minutach i polaczenie zniknelo (gasnie swiatelko ADSL i zaczyna migac i uruchamiac sie od nowa)… Po 3 minutach modem znowu sie laczy i mam internet…i tak w kółko… podlaczalem rowniez router i sprawa wyglada tak samo (rowniez restartowal sie rowno co 3 minuty), czyli nie jest to wina modemu. W kompie tez probowalem juz wszystkiego …(wszelkiego rodzaju skanowania adware, spyware, antywirusy…) i usunela kila niepotrzebnych syfów ale problem nadal wystepuje… sprawdzilem wszystkie ustawienia sieci i wszystko wyglada tak jak powinno… nic nie ruszalem … to sie stalo zupelnie samo;/;/ kabel dziala… sygnal jest (skoro mam internet, ale tylko na 3 mins)… wszystko wydaje sie byc OK a wiec przed sekunda zadzwonilem do mojego operatora neta i powiedzieli mi ze sprawdzili moje konto i wszystko powinno byc OK…sygnal wysylany jest prawidlowo etc. A wiec kompletnie juz nie wiem o co chodzi ;/ Pierwszy raz cos takiego mi sie stalo , i zastanawiam sie co to moze byc bo polaczenie restartuje sie dokladnie co 3 MINUTY, pozniej 3 min go nie ma i znowu sie pojawia… ;/

Prosze o pomoc… Z gory dziekuje

Mój internet rozłączał się samoczynnie, ponieważ program do jego uruchamiania kolidował z nowo zainstalowanymi kodekami ffdshow (!) Kilka dni po instalacji działało ok, aż tu nagle lipa, trza było wywalić kodeki.