(problem)Internet w laptopie toshiba

Witam

mam mały a za razem wielki problem z moim laptopem.

Zrobiłem formata na laptopie i po zainstalowaniu systemu ponownie windows 7 hp internet nie chce działać i ciągle piszę że nie ma sterowników szukam juz dobry czas i Wujek google nie chciał mi pomóc albo ja nie umiem szukać to już nie ważne :

Tu macie dane o moim laptopie:

Toshiba Satellite c660d-13q

danych szczegółowych chyba nie muszę podawać .

W menadżerze urządzeń pisze mi też zakładce inne urządzenia że nie wykryło:

-Ethernet controller

-Network controller

-Unknown device

Szukałem do tego sterowników ale nie znalazłem .

I tu jest własnie moja proźba czy byście mi pomogle z tym żebym miał internet w laptopie przez kabel jak i wifi 9 z góry mówię że laptop ma wifi).

Naciskałem guzik wszystko robiłem pisze mi caly czas ze nie mam zainstalowanych sterownkow karty sieciowej sciagalem wszystkie ze strony toshiba i poinstalowalem i nie bylo zadnego sterownkia do karty sieciowej!!

Więc czekam na waszą pomoc .

Z góry dziękuje

Poproszę log z HWiNFO32

Zamykasz podsumowanie >> po prawej stronie na dole masz przycisk [Close]), przechodzisz do głównego okna programu HWiNFO32 i z menu wybierasz Report >> Create ,

Wybierasz następnie Short text Report z listy po lewej, klikasz dalej Zaznaczasz wygenerowany raport i wklejasz np. na http://www.wklej.org

Bluetooth Stack

Wireless Lan Driver

LAN Driver x32

LAN Driver x64

carlozett ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif