Problem - jak nagrac zdjecia z muzyka w tle

Witam !

Jezeli Nie pisze w tym dziale co powinienem to przepraszam i proszę o przeniesienie.

Mam problem bo chcialbym zrobić zdjecia z roznymi przejsciami i muzyka w tle. Potem chciałbym ten “film” zamienić w pliki *vob *iso itp… i wrzucic do folderów AUDIO_TS , VIDEO_TS żeby poprostu odbierać to na stacjonarnym dvd. zna ktoś jakiś program i wie jak to zrobić byłbym wdzieczny !

Chociażby movie maker.

W movie maker Robilem tylko, ze:

  1. jest slaba jakość zdjec

  2. piosenki się przycinaja

  3. Nie wiem jak zamienić ten film potem na pliki *iso *vob itd…

Bardzo prosty w obsłudze i dający niezłe efekty, sam używam:

PhotoStory

A do konwersji na inne formaty:

Format Factory

Format MPG powinien wystarczyć.

http://www.photodex.com/proshow/producer

Program-cudo.Niestety płatny.

Witam-spróbuj WINDOWS DVD MAKER .

DVD Photo Slideshow. Dobry - dużo ciekawych opcji ale płatny.

A wie ktoś jak później ten film zakodowac w pliki *iso *vob itd…żeby do wrzucic do folderu VIDEO_TS ?

Witam.

  1. Łączysz zdjęcia, przejścia i muzykę przy pomocy programu Windows Movie Maker.

  2. Potem musisz zapisać to na dysku dvd. Kiedyś odbywało się to przy pomocy programu Windows DVD Maker, który uruchamiał się automatycznie po kliknięciu przycisku eksportu. Użyty będzie kreator menu dysku. Nie wiem jak jest teraz.

  3. Program SAM utworzy na dysku wspomniane przez Ciebie pliki, a dysk odtworzy się w każdym odtwarzaczu dvd i komputerze. Podczas tworzenia dysku program poprosi o umieszczenie płyty w napędzie.

Jeśli się mylę to przepraszam, ale dawno nie korzystałem z tych narzędzi. Proszę o ewentualne wyprowadzenie z błędu.

ok Wielkie Dzięki już wszystko wiem co i jak. Temat do zamknięcia :wink: