Problem Karta graficzna 8600GT

więc tak mam problem otóż podkręcałem kartę moja i jednak zrezygnowałem a teraz jak przywróciłem defalut to pokazują mi się jakieś kratki w grach szumienie ekranu.

1.Jak mogę przywrócić ustawienia fabryczne mojej karty graficznej?

2.Jakie sterowniki do tej karty są najwydajniejsze?

3.Tym programem podkręcałem jakieś funkcje i potem usunąłem ten program nie pamiętam jak się nazywa więc w paint zrobię taki szkic oto link http://img204.imageshack.us/my.php?image=kfdjskgjfdjgfjgkjfgjdfgsz5.jpgNie wiem jak ten program się nazywa więc proszę was o jakieś wskazówki :(…

4.Mam nadzieje ze pomożecie :frowning:

Dodane 28.01.2009 (Śr) 17:37

Odświeżam

Najlepiej zainstaluj program jeszcze raz, kliknij na “default”. Jak nie ma tam takiego przycisku, poszukaj na necie jakie taktowania ma twoja karta. Ustaw w tym programie takie i zapisz. Potem możesz usunąć program. Nie wiem jednak, czy nie uszkodziłeś już karty. Najlepiej powiedz z ilu do ilu mhz’ ów podkręciłeś.

BTW: Zmieniałeś chłodzenie na karcie, jaki masz zasilacz, podaj temperaturę grafiki podczas grania (najlepiej coś wymagającego jak Crysis).

Twój rysunek zbyt dużo mi nie mówi.

Może spróbuj zainstalować inny program tego typu i ustawić wszystkie właściwości na default takie jak podane np. na stronie producenta karty lub na opakowaniu.