Problem Karta graficzna 8600GT


(Arek1 13) #1

więc tak mam problem otóż podkręcałem kartę moja i jednak zrezygnowałem a teraz jak przywróciłem defalut to pokazują mi się jakieś kratki w grach szumienie ekranu.

1.Jak mogę przywrócić ustawienia fabryczne mojej karty graficznej?

2.Jakie sterowniki do tej karty są najwydajniejsze?

3.Tym programem podkręcałem jakieś funkcje i potem usunąłem ten program nie pamiętam jak się nazywa więc w paint zrobię taki szkic oto link http://img204.imageshack.us/my.php?image=kfdjskgjfdjgfjgkjfgjdfgsz5.jpgNie wiem jak ten program się nazywa więc proszę was o jakieś wskazówki :(....

4.Mam nadzieje ze pomożecie :frowning:

-- Dodane 28.01.2009 (Śr) 17:37 --

Odświeżam


(Toffik325) #2

Najlepiej zainstaluj program jeszcze raz, kliknij na "default". Jak nie ma tam takiego przycisku, poszukaj na necie jakie taktowania ma twoja karta. Ustaw w tym programie takie i zapisz. Potem możesz usunąć program. Nie wiem jednak, czy nie uszkodziłeś już karty. Najlepiej powiedz z ilu do ilu mhz' ów podkręciłeś.

BTW: Zmieniałeś chłodzenie na karcie, jaki masz zasilacz, podaj temperaturę grafiki podczas grania (najlepiej coś wymagającego jak Crysis).


(greh) #3

Twój rysunek zbyt dużo mi nie mówi.

Może spróbuj zainstalować inny program tego typu i ustawić wszystkie właściwości na default takie jak podane np. na stronie producenta karty lub na opakowaniu.