Problem karta graficzna - zielone paski

(Bayka Kontakt) #1

Witam mam problem mianowicie mam kartę graficzną geforce gtx 460 i pojawiły mi się zielone paski na ekranie monitora, w menadzerze urządzeń jest błąd (43) 

Przeniosłem zasilacz do innego komputera i podłączyłem karte graficzną. Żadnych zielonych pasków nie ma. Prosze o pomoc.

(askow) #2

Ogólnie karta uszkodzona, lub sterowniki. Spróbuj przeinstalować, używając: http://www.dobreprogramy.pl/Display-Driver-Uninstaller,Program,Windows,47643.html. Po przełożeniu do innego komputera mogło coś “styknąć”.

(Bayka Kontakt) #3

Czy to moze byc przez zasilacz?

(askow) #4

Piszesz, że przeniosłeś zasilacz. Podaj markę zasilacza oraz sprawdź kartę na innym PC. Czy przeinstalowałeś sterowniki? 

(Bayka Kontakt) #5

teraz własnie znowu podłączyłem zasilacz + karte do innego kompa (własnie na nim jestem) i teraz paski są … już nie wiem od czego to .

Tak. Przeinstalowałem lecz gdy zainstaluje na xp to nie niechce się włączyć system.

Zasilacz to  modecom feel 1 500atx

(askow) #6

Nie mogłeś przenieś samej karty? Gdy co zainstalujesz na xp?  Zasadniczo to paski od skończonej karty. W sumie prosta sprawa karta na “obcym” komputerze działa - jest dobra, nie działa - jest zepsuta. Domyślam się, że ten “drugi komputer” jest bez zasilacza. Wtedy musisz sprawdzić u kogoś, jednak marne szanse. Przenosząc zasilacz i kartę nie dowiesz się niczego, chociaż zasilacza nie podejrzewam.

(Bayka Kontakt) #7

Ale karta dzialala wczoraj kupilem na allegro dzialala 2h ze sterownikiem i teraz nie dziala

(askow) #8

Nie masz wyjścia sprawdź u kogoś. Inaczej w 100 procentach zasilacza nie wykluczysz. (albo pożycz zasilacz).

(JNJN) #9

Rozumiem, że karta ma poprawnie podpięte dodatkowe zasilanie??? ważne.

Ale z reguły w takim przypadku, to uszkodzenie karty: przegrzanie lub uszkodzenie.