Problem karta graficzna - zielone paski

Witam mam problem mianowicie mam kartę graficzną geforce gtx 460 i pojawiły mi się zielone paski na ekranie monitora, w menadzerze urządzeń jest błąd (43) 

Przeniosłem zasilacz do innego komputera i podłączyłem karte graficzną. Żadnych zielonych pasków nie ma. Prosze o pomoc.

Ogólnie karta uszkodzona, lub sterowniki. Spróbuj przeinstalować, używając: http://www.dobreprogramy.pl/Display-Driver-Uninstaller,Program,Windows,47643.html. Po przełożeniu do innego komputera mogło coś “styknąć”.

Czy to moze byc przez zasilacz?

Piszesz, że przeniosłeś zasilacz. Podaj markę zasilacza oraz sprawdź kartę na innym PC. Czy przeinstalowałeś sterowniki? 

teraz własnie znowu podłączyłem zasilacz + karte do innego kompa (własnie na nim jestem) i teraz paski są … już nie wiem od czego to .

Tak. Przeinstalowałem lecz gdy zainstaluje na xp to nie niechce się włączyć system.

 

Zasilacz to  modecom feel 1 500atx

Nie mogłeś przenieś samej karty? Gdy co zainstalujesz na xp?  Zasadniczo to paski od skończonej karty. W sumie prosta sprawa karta na “obcym” komputerze działa - jest dobra, nie działa - jest zepsuta. Domyślam się, że ten “drugi komputer” jest bez zasilacza. Wtedy musisz sprawdzić u kogoś, jednak marne szanse. Przenosząc zasilacz i kartę nie dowiesz się niczego, chociaż zasilacza nie podejrzewam.

Ale karta dzialala wczoraj kupilem na allegro dzialala 2h ze sterownikiem i teraz nie dziala

Nie masz wyjścia sprawdź u kogoś. Inaczej w 100 procentach zasilacza nie wykluczysz. (albo pożycz zasilacz).

Rozumiem, że karta ma poprawnie podpięte dodatkowe zasilanie??? ważne.

 

Ale z reguły w takim przypadku, to uszkodzenie karty: przegrzanie lub uszkodzenie.