Problem Karta Graficzna

Kolega ma pewien problem z komputerem. Gdy włącza komputer to daje sygnał 3 krotny i nie idzie dalej. Wzięłem rozmontowałem oraz wyciągnełem kartę graficzną. Zauważyłem że 2 kondensatory są jakby wyciągnięte te styki pomiędzy kondensatorem a płytą. KARTA GRAFICZNA GFORCE FX 5900 XT Tornado Inno 3d. Czy jak bym wymienił kondensatory w tej karcie możliwe że by działała? Bo to jest bardzo dobra karta graficzna :slight_smile:

Dobra do ogrzewania pokoju chyba, co szkodzi sprawdzić, te kondensatory fortuny nie kosztują a i sama karta nie jest wiele warta.

adamok ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Panowie, mamy tu podróżnika z przeszłości, kiedy karty GeForce serii FX były bardzo dobre :smiley: Czyli jakiś 2004 rok :smiley: No ale jeśli ten zabytek wystarcza to faktycznie wymiana kondensatorów może pomóc, w mojej GeForce 9800GT pomogło gdy sprawiała podobne problemy.

Co chcesz od FXÓW? :stuck_out_tongue:

To były bardzo dobre karty :stuck_out_tongue:

A co do tematu raczej kupie te kondensatory i zrobię małą wymianę :stuck_out_tongue: Fakt faktem można by było kupić już inną kartę lecz już takiej nigdzie nie znajdziesz :smiley:

CLOSE.

Nic nie chcę, dobrze prawisz - były :smiley: I fakt, znaleźć toto już ciężko :stuck_out_tongue: