Problem.Karta sieciowa?

Witam

Od kilku dni mam problem z intenetem.Posiadam internet osiedlowy ok 8 Mb/s.W praktyce wychodzilo mi ok 6320 kb/s downloadu i 237 uploadu.Od kilku dni net zaczal strasznie mulić.Potem coraz bardziej i bardziej.Az doszlo do tego ze 2 minutowy film na youtube bedzie sie buforowac kilka godzin albo nie zbuforuje sie wcale…Dodam rozwniez ze przegladanie stron przebiega w miare normlanie,nieraz sie przymyuli wczytywanie onetu (ok 30 sekund) ale na ogol jest w normie czyli jakies 10 sekund do pelnego zaladowania strony.Najgorsze jest to ze pobieranie jkaichkolwiek plikow jest wrecz niemozliwe.Po piersze predkosc downloadu ok 5-30 KB/s a po drugie pliki nie sciagaja sie do konca,sciaganie przerywa sie na 10-5 % i dalej nie idzie .Probowalem sciagac przez menadzera jak i przez przegladarke.Taki sam efekt. W poszukiwanie problemu skanowalem kompa NOD-em 32,super anti spyware,Malwarebytes’ Anti-Malware i znajdowalo tylko jakis cookies i nic poza tym.Wtyczki sprawne dioda na karcie sie swieci.Zadnych wykrzyknikow w menadzerze zadan.Sterowniki aktualne.Nie mam juz pomyslu co moge zrobic aby internet powrocil do wczesniejszych parametrow.Teraz po tescie na stronce [www.speedtest.pl] wychodzi mi ze mam Download: 134 kbps Upload: 610 kbps.Mysle ze moze ktos majstrowal(admin) przy sieci.Bo troche mnie dziwi ze download o tyle spadl a upload wzrosl…

Prosze o jakies rady.Mam przeczucie ze cos moze byc z karta…

mesjasz19 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif