Problem kartą wireless w laptopie - sama rozłącza

Karta intel 3945ABG, WIN XP Home eng.

Wszystko działa ale tylko 1-2 godziny. Potem karta sama rozłącza i już nie widzi sieci. Trzeba zrestartować laptopa i wtedy znowu działa. Odinstalowałem jej sterowniki i zainstalowałem ponownie ale dalej to samo. Potrzebuje stabilnego neta do pracy a to mi rozłącza w najmniej odpowiednim momencie. Co z tym zrobić? Jak znaleźć przyczynę? Ostatnio zmieniłem antyvira na Avasta, może to on? Jeśt gdzies na kompie jakiś log gdzie będzie nr błędu lub cos podobnego?

może nie tyle co przeinstalowanie sterowników co ściągnięcie zupełnie nowych najbardziej aktualnych? Możesz jeszcze sprawdzę w zarządzaniu komputerem->przegląd zdarzeń -> aplikacje!

Oczywiście ściągnąłem i zainstalowałem najnowsze.

ja bym jeszcze podłączył jakąś sieciówkę na USB aby sprawdzić po czyjej stronie jest wina laptopa czy routera wifi.

No fakt… nie napisałem… na drugim laptopie w domu nie ma takiego problemu.

jeśli z zasięgiem wszystko oki to sam nie wiem… nie wiem jak masz zrobione ale połączenie utworzyłbym ze wsparciem oprogramowania do sieciówki wifi podobno daje to lepsze połączenie i nie zrywa. A jeśli inny laptop nie ma problemów to może windowsa na nowo wgrać będzie wszystko jasne. Bo jest opcja jeszcze ze to jakis program się gryzie z sieciówką albo po prostu jest źle włożona :slight_smile: jeśli to program to tam gdzie mówiłem zarządzanie komputerem -> podgląd zdarzeń -> aplikacjie lub system tam coś powinno być interesującego. Ale na dobry początek popraw sieciówkę w laptopie zawsze to krok w przód w diagnozie :smiley:

toffi , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat. http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=16&t=394978