Problem karty sieciowej (kod10)

A więc mam problem z kartą sieciową Realtek RTL8101 Family PCI-E Fast Ethernet NIC (NDIS 6.0), nie łączy się z internetem. Jak komputer instaluje sterownik to pojawia się informacja, że instalacja zakończyła się niepowodzeniem, więc chciałem ręcznie pobrać sterownik i zauważyłem, że ten sterownik jest do Windows Vita 64 bity, a ja mam 32… czy to jest problem przez który nie działa mi karta sieciowa? Acha i właśnie dzisiaj instalowałem od nowa Windows Viste…i wówczas pojawił się ten problem…nigdy tego nie robiłem… :x

Mam dwie płyty:

1.Gigabyte Geforce 8500 series i z niej zainstalowałem stery do karty sieciowej… i

2.Gigabyte S series Motherboards Suppot AMD socket AM2 Nvidia GeForce 6100/nForce Series Utility CD na niej jest takie coś jak:(jej nie ruszałem)

Drivers:

-NVIDIA Chipsets

-Audio

-Network

  • i Serial ATA i jeszcze Utilities ale to chyba nie istotne?

I mam pytanie, bo na tej 2 płytce jest napis 64-bit Ready tzn że mam coś z niej zainstalować? a jak tak to co?

A może to nie mam nic wspólnego z tą płytą?

Czytałem, że jest to uszkodzenie karty sieciowej ale chyba to nie jest to bo przed reinstalacją windowsa wszystko działało…

Jak karta sieciowa zintegrowana to instalujesz z tej płyty numer 2, ta płyta numer 1 to sterowniki do karty graficznej.

Zacznijmy od tego, że sterownik 64 bitowy za nic w świecie nie zainstaluje się na 32 bitowym systemie :slight_smile: Pobierz sterowniki ze strony producenta płyty głównej. Ta pierwsza płyta jest od karty graficznej tak w ogóle, nie wiem czy wiesz.

Dodane 02.12.2012 (N) 1:54

Poszukaj tych sterowników tutaj tutaj lub tutaj