Problem KAV 6.0

Witam

Mam najnowszego Kaspersky Anti-Virus 6.0 i podczas instalacji dochodzi ona do miejsca “włanczanie opcji” i wtedy wszystkie kreseczki się cofają instalacja zostaje przewana i wyświetla mi “Instalacja została przerwana, ponieważ wystąpił bład” (czy coś w tym rodzaju) nie pisze jaki i dlaczego więc może ktoś miał taki problem i mi pomorze :smiley:

Z góry bardzo dziękuje.

P.S. Nie ma mowy o uszkodzeniach płyty ponieważ na innym komputerze instalacja normalna.

A prawidłowo odinstalowałeś poprzedni anty wir??

Spróbuj przeczyścić rejestr Jv16 czy jakoś tak.

Znajduje się na vortalu;)

No raczej tak tylko sie pytal czy chce zostawic jakies tam dane i kliknolem ze tak, nie wiem czy to moze cos zagrazac ale chyba nie. A z tym Jv16 sprubuje moze sie uda ;). Jak macie jeszcze jakies pomysly to napiszcie.

Usuń wszystko

Włącz pokazywanie ukrytych plików.

Sprawdz jeszcze C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji

Niestesty nie udało sie ;/ nadal to samo. Posprzatałem w rejestrze i usunolem wszystkie pamiatki :wink: po 5.0 i nic :(. Ciągle jakby chciał ale nie mógł. Macie może jakieś pomysły bo będe musiał zadzwonić do nich, a tak mi się nie chce z nimi gadać :smiley:

Jaki masz system?? Czy ty czasem nie masz Visty (beta) albo jakiej nakładki??Albo jakiś inny anyt nie koniecznie wir może blokować np. firewal.

Ps.

Wklej loga z HT.

Visty jeszcze nie mam :smiley: ani zadnych nakladek bo ostatnio (jakies 2 tyg. temu format robiłem ) a z tym anty to co tak konkretnie masz na mysli ??

P.S.

Mówiąc HT to o co ci chodzi bo tego skrotu jeszcze nie slyszalem :wink:

HijackThis

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654