Problem: kazdy plik jako skrot, nic nie dziala

mam bardzo spory problem

mianowicie usunalem wszsystkie pliki wlacznie z systemem i aktualizacjami programem regcleaner i teraz nic mi nie dziala. Wszyskie pliki sa odczytywane jako skrot, doslownie wszystko, pliki exe, nawet jak odpalam plyte to otwieram i sa same skroty. nie moge doslownie nic na nim zrobic

prosze was o pomoc : (

jeslio nie ten dzial to przepraszam

Proszę o zmianę tytułu na konkretny, bo obecny jest zbyt lakoniczny.

pomozcie !!

Jeśli usunąłeś pliki wykonywalne to w czym mamy pomóc? trzeba instalować wszystko na nowo. Przy okazji gratuluję pomysłowości, programy typu RegCleaner to nie zabawki i należy zachować ostrożność, przy każdym programie, który ingeruje w rejestr/pliki systemowe.

ale jak mam to zrobic? nie moge nawet windowsa zainstalowac po ustawieniu wszystko w biosie nie czyta nic ale gdy uruchomi sie normalnie windows plyta normalnie jest wykrywalna

Jezu człowieku! Po pierwszym poście zacząłem się zastanawiać jak Ci pomóc i mam dla Ciebie dwie rady:

  1. skoro wywaliłeś masę pików wykonywalnych i zjechałeś rejestr to albo skorzystaj z punktu przywracania systemu i wtedy zainstaluj programy jeszcze raz, albo walnij format i zainstaluj wszystko jeszcze raz

  2. zacznij pisać gramatycznie stosując polskie litery i ortografię bo muszę Twojego posta czytać po 2-3 razy żeby zrozumieć co Ty w ogóle odstawiłeś na tym komputerze!

Ok. Tak wiec nie dziala mi nic, wiekszosc folderow z panelu sterowania mi sie nie otwiera i w tym rowniez przywracanie systemu. Nie moge zrobic formata bo jak ustawiam na First Device Boot = CDROM i po zapisaniu ustawien nie czyta w ogole plyty tylko uruchamia mi sie windows i wtedy czyta mi plye normalnie juz. Jak myslicie zadziala jezeli zrobie instalke na Pendrivie?

Więc wciśnij przycisk odpowiadający za pojawienie się boot menu, w którym wybierzesz rozruch z CD. U mnie jest to F8, ale może być też F2, F10.

nie dziala.

Wychodzi na to, że masz niebootowalny nośnik. Spróbuj z innego.

Lub jeżeli jesteś przekonany że nośnik jest bootowalny to spróbuj tak jak mówiłeś instalacji z pendriva http://www.techit.pl/Artykuly/Instalacja-systemu-Windows-z-pendrivea-szybko-i-wygodnie,3908.html

ale działa to tylko dla systemów Vista i W7.