Problem(koleżanki) z usunięciem wirusów w AntiVir Personal

Zainstalowałam koleżance na słabym laptopie(procesor-233MHz,RAM-127MB) AntiVir PersonalEdition Classic 7.0.Komp chodził w miarę poprawnie zaraz po formacie ale ona pisze pracę dyplomową i dołącza tam masę zdjęć itp dodatków i być może dlatego zaczął ponownie chodzić jak żółw.Na wszelki wypadek kazałam zrobić skanowanie.Antywirus wykrył podobno 50 zagrożeń!-których nie da się rzekomo usunąć bo ona nie widzi takiej opcji.Nie wiem czy trzeba coś "kliknąc"czy on sam to usuwa?Angielski ona zna perfect więc sądziłam,że poradzi sobie z tym programem ale co do kompa,jego obsługi i działania programów to nie wie prawie nic.Korzystałam z tego antywirusa kiedyś i już nie pamiętam jego obsługi.Teraz szukam w necie jakichś "łopatologicznych"screenow i opisów ustawień,żeby jej to przesłać ale nie mogę niczego znaleźć.Bardzo proszę o jakiś link ewentualnie wytłumaczenie jak ma wywalic te znaleziska.

niema zainstalowanych najnowszych uaktualnien i dlatego nieda sie ich usunac czyli pomoze tylko format windowsa

Czemu tylko format?? :o

Polecam wrzucić log z HiJacka do tego działu:

Wszystkie uaktualnienia ma,były pobrane zaraz po formacie.Logu z HJ nie dołaczę bo nie mam teraz takiej mozliwości,jako,że nie mam dostepu do jej kompa.Gdyby było to mozliwe to wysłałabym go od razu.Pytałam o info o programie antywirusowym,który jest zainstalowany i jego obsłudze-jak usuwa sie w nim znalezione wpisy itp ustawienia,bo moze coś pokręciła.Czekam na info od kogoś kto go używa i może pomóc.

Poczytaj tu.

ja takich wynalazków wogóle nieuzywam tylko KASPERSKY i AD-AWARE Xd