PROBLEM- komputer się zawiesza i "mruga" ekran

Witam :slight_smile: Mam pewien probleml. Siedzę sobie i przeglądam jak zawsze internet i w pewnym momencie zaczyna mrugać ekran monitora, tak jakby ktoś go włączał i wyłączał, a następnie albo się włączy monitor i komputer będzie zawieszony lub monitor się nie włączy, a komputer i tak jest zawieszony. Pozostaje w tym momencie tylko reset komputera. Przeskanowałem kompa programami anty-spyware, programami do czyszczenia rejestru, skan antywirusem i sytuacja dalej się powtarza. Jak czas pozwoli to rozkręce komputer i gruntownie go wyczyszczę z kurzu. I mam do was taką prośbe, sprawdzcie mi logi, może w tym tkwi problem…

Wstawiam log z Hijackthis:

I log z silentrunners’a

Jeżeli macie inne sugestie co do rozwiązania problemu to będę wdzięczny, a narazie proszę o sprawdzenie logów, a z problemem będę starał się uporać :slight_smile: Pozdrawiam i z góry dzięki

W rozwiązaniu Twojego problemu Ci nie pomogę, ale za to spróbuję pomóc usunąć tego ukraińskiego Rootkita.

Choć ostatnio, tak jak u Ciebie, nie używa już ukraińskich DNS-ów, lecz holenderskich. :slight_smile:

Użyj -->FixWareout

Po jego użyciu może zajść potrzeba ustawiania od nowa DNS Twojego dostawcy internetowego.

–>Jak przywrócić prawidłowe DNS.

Potem:

Te w/w wpisy sfiksuj w Hijacku:

>>Hijack>>scan(Do a system scan only)>>zaznacz je >> Fix checked.

Możesz dać jeszcze log z ComboFix (na dole tej strony z linku) -

Log wklej na http://wklej.org/, a w poście daj tylko link.(czyli skopiuj adres z paska adresów).

jessi

OK. użyłem tego programu Fixwareout. Nie zauważyłem problemu z połączeniem internetowym(czy musi być ten problem czy może byc nadal wszystko OK po użyciu tego programu?). Wstawie krótki raport który wygenerował program:

Sfixowałem Hijackthisem te wpisy, które podałaś mi wyżej.

Oto link do loga z ComboFix’a: http://wklej.org/id/6e26716ae8

Mów co dalej :slight_smile: Jeżeli wszystko OK to z góry dzięki, ale i tak dzięki :slight_smile:

Jest czysto. :slight_smile:

jessi

dzięki wielkie :slight_smile: