Problem konroler video!Help!

Witam serdecznie. Mam problem z kontrolerem video, gdyż , np. podczas przewijania strony, to miga tak dziwnie i nie mogę grać w żadną grę. Aha co zauważyłem, gdy wchodzę Mój komputer- Menedżer urządzeń- to “Kontroler video” oraz “Kontroler video(zgodny VGA), pojawiły się przed nimi znak zapytania oraz wykrzyknik. Gdy otwieram np. " Kontroler vide0” to w stanie urządzenia pisze"To urządzenie nie jest poprawnie skonfigurowane. (Kod 1)

Aby ponownie zainstalować sterowniki dla tego urządzenia, kliknij przycisk Zainstaluj ponownie sterownik."

Dokładnie tak samo jest w tym drugim kontrolerze. Co to może być za przyczyna? I prosiłbym bardzo o pomoc. :slight_smile:

Zainstalowałeś sterowniki od karty graficznej ?

Na pewno skoro kilka dni temu gry mi śmigały, i podczas burzy mi się komputer wyłączył (wyłączyli prąd z powodu burzy) i od tamtej pory mam problem. Posiadam Kartę Graficzną Ati Radeon X1300 i Direct v.9.0. Więc być może się usunęły, próbowałem instalować z płytki zawartej z pudełku z kartą graficzną lecz tu też porażka.

Gdy włączy się autorun płytki, pisze:

  1. “Sorry We Don’t support This VGA Card”

Dla poprawienia jakości gier zainstalował ATI TRAY TOOLS, którego teraz odinstalowałem, ponieważ też nie chciał się otwo

Pobierz sterowniki stąd, tylko wybierz jaki system posiadasz i zainstaluj http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx

Zainstaluj również najnowszego DirectX 2010 http://www.dobreprogramy.pl/DirectX,Pro … 12667.html

A mógłbyś coś bliżej jak ściągnąć te sterowniki?:slight_smile: Będę Ci bardzo wdzięczny.:slight_smile:

Jak wyłączyli prąd i grałeś wtedy to mogło być przepięcie.

Skoro śmigało i nagle nie wykrywa sterów to może być uszkodzony chipset bios itd.

Możesz spróbować włożyć płytę od karty do napędu i w menedżerze aktualizuj sterownik następnie zaznacz nie tym razem, zainstaluj automatycznie dalej dalej itd.

PS. Eru, chyba można mieć tylko jeden obrazek w sygnaturze no nie? [-X

Ok. zrobiłem tak to mi wyskoczyło

“NIE MOŻNA ZAINSTALOWAĆ TEGO SPRZĘTU”

“Sprzęt nie został zainstalowany, ponieważ kreator nie może odnaleźć wymaganego oprogramowania”:frowning:

Tak

Dodane 12.07.2010 (Pn) 9:57

Ci to w serwisie robili?

Ale co robili? :slight_smile: