Problem Monitor..Prosze o pomoc

Witam…mam bardzo duży problem, a mianowicie tak…

Mam monitor Samsung 22 cale syncmaster T220 , kartę graficzna GF 8600 Gt , i telewizor 32 cale toshiba full hd 1x hdmi + wejście PC…

Podłączyłem kabel s-video do kompa i do tv , i również kabel od monitora do tv…Aby uzyskać obraz z monitora…karta graficzna kazała mi dodać telewizor do jakiś tam jego bazy danych zrobiłem to ale dalej nie uzyskałem obrazu na tv więc wybrałem opcje telewizor i kliklem zastosuj wtedy obraz na monitorze zgasł i dalej nie było na Tv obrazu i w tym tkwi problem nie mogę odzyskać obrazu na monitorze ani na tv by przywrócić dawne ustawienia komputer co jakiś czas sam puszcza dźwięk jak przy wlanczaniu komputera takie małe pikk podłączałem komputer do innego monitora innego telewizora i dalej nic nie mam pojęcia co mam zrobić mam komputer na gwarancji i mam plomby więc odpada bym otworzył obudowę …mam nadzieje ze ktoś z was kiedyś spotkał się z takim problemem i jakoś se z nim poradził…Czekam z niecierpliwością na odpowiedz wasza użytkowników…:((((

Trochę to chaotycznie opisałeś, ale jeśli dobrze zrozumiałem to masz problem z kartą grafiki… 8600GT ma poważną wadę, a mianowicie wyjście s-video bardzo szybko w nich pada. Spróbuj podłączyć sam monitor do kompa i sprawdź czy masz obraz. Później podłącz do s-video telewizor (na wyłączonym sprzęcie!) i w ustawieniach panelu nvidii znajdź klonowanie obrazu.