Problem na windows 7 z msconfig

mam problem z oprogramowaniem na widnows 7 ponieważ często korzystałem z msconfig i dlatego chciałem przenieść na pulpit aby nie musieć wyszukiwać go w programach i nie skopiowałem tylko po prostu przeniosłem plik na pulpit a teraz gdy próbuje do niego wejść wyświetla się mi "this aplication has requested the runtime to terminate it in an unusal way. " i nie otwiera tego. dodam że korzystalem z tego aby przyśpieszyć nieco pracę mojego notebooka czyli wylaczylem programy i teraz nawet gdy próbuje przywrócić system to pisze - narzędzie przywracanie systemu prawdopodobnie nie działa poprawnie w tym systemie składnik usługi kopia woluminów w tle napotkał na nieoczekiwany błąd sprawdź swój dziennik aplikacji aby uzyskać więcej informacji.

bardzo proszę o pomoc ! ;(

A teraz napisz po polsku, bo nic z tego nie kumam…

Problem opisałeś niczym 6-latek.

argetlamer

Proszę, korzystając z przycisku Edytuj, zmienić tytuł tematu na taki który będzie konkretnie mówił o problemie.

Po drugie, na forum piszemy w języku polskim czyli korzystamy z polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż), dlatego też proszę poprawić treść tematu. W przeciwnym razie, temat trafi do kosza.

Pewnie skrót jest uszkodzony na pulpicie. Usuń go. Kliknij na start i w wyszukaj programy wpisz msconfig i daj enter. Wyświetla się panel?

Ale czy to możliwe żeby 7 nie mogła przerobić czegoś na skrót pulpitowy.

Chyba że pod pojeciem przeniosłem plik Kryje dosłowność czyli wygrzebał i skopiował cały msconfig exe

po prstu w wyszukaj programy wpisalem mśconfig i chwyciłem i przeniosłem na pulpit i gdy próbuje teraz otworzyć wyskakuje mi taki błąd jak w opisie ale jeżeli już gdzie dokładnie leży msconfig na dysku c ale gdzie dokładnie bo po prostu może wystarczy wrzucić go z powrotem i będzie dobrze tylko nie wiem gdzie go wrzucić

argetlamer

Widzę że nieco poprawiłeś treść postu, proszę zmień jeszcze nazwę tematu na taką która konkretnie mówi o problemie.

Jeżeli nie wiesz jak dobrać tytuł tematu, skontaktuj się na PW, chętnie pomogę.