Problem na YoYo.pl

Witam ! Chciałbym założyć stronę internetową, lecz problem w tym iż nie wiem jaki hosting wybrać!

YoYo.pl- Nie znam się na tamtejszym zakładaniu stron. Po założeniu strony wyskoczył mi błąd, abym usunął jakiś katalog “instalacja”.

Więc jeżeli możecie proszę o podanie jakich przykładów. Chodzi mi o gotowy CMS, iż się dopiero uczę, i praktycznie nie dam rady założyć własnej strony! Z góry dziękuje za każdą odpowiedź !

Yoyo dla początkującego nie jest złe. Ale powiedz co instalowałeś że wyskoczył Ci błąd

sitas1 , proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący dokładniej o problemie. W przeciwnym razie temat zostanie usunięty.

Hosting Yoyo.pl jest ok, nie wiem co może być nie tak u ciebie, gdyż nie korzystam z CMS. Ze swojej strony mogę polecić http://www.osemka.pl/ - jest tam kreator www, serwery obsługują PHP, 500 MB miejsca na dysku, bez limitu transferu, bazy danych MySQL, gotowe aplikacje, dostępna funkcja mail, znośna reklama wyskakująca u góry strony (pod tym względem dużo lepsze od yoyo, gdzie są nachalne okienka typu pop.up.

Sorki! Już poprawiam!

A co do problemu- Oprogramowanie [cms] ThePortal 2.6 PL

To zainstalowałem i prosiło mnie abym usunął katalog “instalacja”. A ja go szukam w katalogach w panelu admina, i nic tam takiego nie ma ! Także w dalszym ciągu proszę o pomoc !

po prostu ściągnij np total comandera i wejdz na ftp i usuń pliki instalacji tam chyba jest cały folder który tak się nazywa jak go usuniesz to będzie ok. Jak wejść to chyba wiesz :smiley: wpisujesz w total comanderze w trzy pierwsze pola nazwastrony.yoyo.pl bez www i pózniej hasło.

Ja jednak polecam FileZille (podobno bezpieczniejsza). Zapewne dostałeś e-maila z informacjami rejestracji od yoyo. Więc zainteresuj się hasłami do ftp i wszystkie wpisz w okienkach u góry programu. Gdy program się już zaloguje na serwer możesz usunąć wspomniany wcześniej katalog “Instalacja” lub “Install”

BejDżej ! Zrobiłem to wszystko, ale gdy wchodzę na stronę albo piszę że jest w czasie przekształcania! Zainstalowałem stronę, zrobiłem Admina ( ja:P). No i raz pisze że strona jest w konfiguracji, albo abym usunął katalog! Już kompletnie nic o tym nie wiem !

Musisz wejsc w ftp i usunac katalog z instalacja cmsa

Yoyo sporo reklam i do tego wolno ładuje.Nie wolał byś skorzystać z unl.pl?Gorąco polecam.

A o do problemu to w programie ftp w,którym wrzucałeś stronę internetową znajduje się katalog “instalacja” masz go usunąć z servera jeśli już go najpierw zainstalowałeś.

z międzynarodowych to polecam 000webhost.com może i średnio szybki serwer, ale zero reklam, konta pocztowe, przekierowanie i WebSite Builder - taki prosty CMS na bazie PHP z wysiwg WORDA.

Ja tam polecam 000webhost. Dużo usprawnień, praktycznie brak ograniczeń a co najważniejsze brak reklam! !!

nim napiszesz coś mądrego, sprawdź regulamin i post wyżej, może ktoś = ja już to napisał ?!

polecam http://000webhost.com ewentualnie jeden z najtanszych w polsce serwerow http://hekko.pl