Problem- napęd nie nagrywa płyt

Witam.

Niedawno wymieniłem na nowy - napęd do laptopa. W Nero Info wszystko jest wyszczególnione, napęd czyta płyty cd, dvd. Jak chciałem coś nagrać pojawił się problem. Nero się zawiesza a po kilku minutach pojawia się info że zapis się nie powiódł. Wtedy w Mój komputer znika ikona napędu. Pojawia się znów po restarcie. Możecie napisać o co chodzi?

Napęd jest nowo zakupiony kompatybilny z poprzednikiem, tak zapewniano w autoryzowanym serwisie Asusa bo z tej firmy mam laptopa.

Nie piszesz jaki to jest laptop (model), jaki masz system oraz jaki to jest dokładnie napęd ?

Zainstaluj ponownie sterowniki do płyty głównej Chipset + sterowniki do napędu Firmware

  • sprawdź.

Możesz jeszcze sprawdzić przeinstalowanie NERO lub inny program do nagrywania…

Spróbuj windowsowym kreatorem coś nagrać.

Asus M50Vc, Vista HE, napęd TSSTcorp CDDVDW SN-208BB, NERO przeinstalowałem, firmware SB01

wopiga ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Za pomocą WMP płytę nagrałem! Więc czego jest wina? Wchodzi w grę tylko Nero??? Zainstalowałem inną wersję i to samo! !!