Problem , naprawa - steelseries 4H

Witam.

Na poczatek napisze ze jesli nie trafilem w dobry dzial to poprosze o przesuniecie , bo nie widziałem działu napraw itp.

A wiec jak w temacie , posiadam sluchawki steelseries 4H od marca 2010 r.

Nie dalej jak tydzien temu wystapił z nimi problem , otoz najpierw przez pierwsze 10 minut cos nie łaczyło i lewa sluchawka nie działała , po ruszeniu kablem glos powracał. Po kilku minutach juz nawet ruszanie kabelkiem przy regulatorze głosnosci nie pomogło. Pytałem kolegow czy nie znaja jakiegos serwisu ale mowia ze w takiej dziurze chyba go niema i tu jest apel do uzytkownikow czy wiecie moze co jest przyczyna ?? pozdrawiam. ![-o<

Jeśli masz słuchawki od marca, to pewnie masz je na gwarancji więc wypełnij druczek i odeślij :slight_smile: . To własnie mają do siebie słuchawki steelseries że albo pada jedna z słuchawek albo mikrofon przestaje działać.

i Tu zaczynają się schody … Sluchawki zostały zamówione z allegro a sprzedawca obiecywał 2-u letnią gwarancje lecz karty gwarancyjnej nie dostałem, a przy ostatnim remoncie pudełko zagineło a jezeli sie nie myle jest ono wymagane podczas oddania do serwisu. ma ktos jakies pomysły co do tego dlaczego nie łączy ?? Jak dla mnie to jest to wina regulatora głośnosci bo to wlasnie kiedy ruszałem kablem przy nim to sluchawki działały obydwie.

Niekiedy pudełko nie jest ważne, ale ważniejsze jest to abyś miał dowód zakupu (paragon lub fakturę VAT).

aha , dzieki za rade , musze teraz poszukac paragonu bo go miałem . tylko gdzie. w sumie to watpie ze go znajde bo skoro pudełko sie rozpłyneło to paragon też.

a ma ktos moze pomysł co do tej naprawy , lub serwisu na terenie Dębicy ?

Tak więc która Dębica?

Co do słuchawek, to po prostu gdzieś jest zerwany kabel.

Debica , powiat Dębicki , woj. Podkarpackie.

Co masz na mysli z zerwanym kablem ?