Problem naprawą win xp home

witaj wszystkich,

mam problem z uruchomieniem windowsa xp home edition, wsadzilem ponownie plytke z homem nie tym samym, ale z homem, (ten ktory byl zainstalowany na poczatku zostal w veronie:( )

oczywiscie nie klikam na instaluj od nowa , ale napraw istniejacy, no i wszystko byloby ok ale dochodzac do konsoli odzyskiwania systemu w ktorej pyta mnie do ktorej instalacji systemu chcialbym sie zalogowac i podaje dwie partycje c i d , niestety wymaga hasla admina , ja nim jestem , niestety nie ja instalowalem tego xp i okazuje sie ze haslo przeze mnie wpisywane nie jest wlasciewe .czy moge to jakos ominac?wolalbym nie instalowac od nowa calego systemu bo na pulpicie mam pewne rzeczy ktore sa dla mnie bardzo wazne.co powinienem

Na pierwszym ekranie daj instalację od poczatku (enter), wtedy powinien się ponownie spytać czy naprawić. Jeśli się spyta, to odpowiedz tak. Jeśli się nie spyta, to na ekranie wyboru partycji wybierz partycję, na której już jest system, ale jej nie formatuj. Wtedy również powinien się spytać czy naprawić.

dzięki lecz,

"no i wszystko byloby ok ale dochodzac do konsoli odzyskiwania systemu w ktorej pyta mnie do ktorej instalacji systemu chcialbym sie zalogowac i podaje dwie partycje c i d , niestety wymaga hasla admina , ja nim jestem , niestety nie ja instalowalem tego xp i okazuje sie ze haslo przeze mnie wpisywane nie jest wlasciewe .czy moge to jakos ominac?wolalbym nie instalowac od nowa calego systemu bo na pulpicie mam pewne rzeczy ktore sa dla mnie bardzo wazne.co powinienem

Nie podawaj swojego hasła, tylko hasło konta o nazwie administrator. Zazwyczaj hasła nie ma, więc wciśnij Enter.

niestety nie poskutkowało:(,moze zainstaluje …ale czy odzyskam to co mialem , interseuja mnie pewne pliki z pulpitu ale rowniez adresy w ulubionych

marsz ,

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Weź Linuksa live-cd np knoppixa i przegraj najważniejsze pliki na pendrive