Problem ni to z zasilaczem ni to z grafiką

Witam:) Mam taki oto sprzęt: grafika NVIDIA GeForce 9600 GT, zasilacz 550 W, Intel Core 2Duo CPU E8400 @ 3,00GHz, 3GB RAM DDR 2. Problem polega na tym, że podczas grania w byle jaką grę gra zawiesza się jakby w windowsie(w Menedżerze zadań jako brak odpowiedzi), drugim objawem jest bluescreen oraz grafika przestaje w ogóle działać(tak mi sięwydaje, ponieważ diametralnie spada rozdzielczość nawet do 600/480 oraz zmieniają się odcień kolorów na jaskrawy). Mam pytanie czy ktoś może mi powiedzieć czy to może być wina zasilacza czy grafiki i jak mam w razie to sprawdzić co jest do d… Komp ma około 3 lat.

Czekam na wasze rady:)

Podaj może treść bluescreena, wadą może być oprogramowanie jak i sprzęt.

Ps. Przy okazji, sprawdź temperatury.

Z tym bluescreenem może być problem bo on szybko znika i jest reset a tutaj gdzie jestem u szwagra to on by musiał go jakoś wywołać a raz się pojawi a raz nie i nie wiadomo kiedy a czekać z aparatem to może być i z dwie godziny. Temperatury są dobre z tego co mi wiadomo także grzaniem sprzętu bym się nie martwił, bardziej bym był za tym czy może zasilacz nie dawać rady tylko nie wiem jak to sprawdzić a teraz same laptopy i jeden stacjonarny także nie ma gdzie wrzucić grafiki oraz zasilacza. Czy może znacie jakieś metody na sprawdzenie tych dwóch elementów bez demontowania ich?

Zatrzymanie bluescreena:

Do odczytania informacji z Bluescreena możesz użyć tego programu: http://forum.dobreprogramy.pl/szukanie-przyczyny-bsod-pomoca-bluescreenview-t376739.html.

Co do zasilacza - to poza tym, że jest 550W nie podałeś producenta owego zasilacza :expressionless: Jeśli chcesz przetestować kartę graficzną, to możesz spróbować tym programem: http://www.dobreprogramy.pl/PassMark-BurnInTest-Pro,Program,Windows,24764.html

Dokładnie, potrzebny jest dokładny model zasilacza…

adamektomek ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.