Problem nie nieodczytuje .exe itd proszę o pomoc

Witam mam problem komputer nie odczytuje mi żadnych plików .exe i na C: niema pliku Windows jest on w Documents and Settings/ nazwa komputera/ i tam jest tylko że pusty Windows/system i pusto pojemność 0 bajtów.

Włączając system chcąc wejść np w bios opcja F2 lub delete na ani jeden nie reaguje

Włączając Windowsa chcąc zrobić formata lub naprawić zepsute oprogramowanie nawet nie odczytuje płyty w tym momencie co powinien

Jak już się załaduje to próbując płytę otworzyć wszystko gra ale nie reaguje na zainstalowanie Windowsa ani na doinstalowanie brakujących składników.

proszę o pomoc.

nie mogę nawet otworzyć painta ani antywirusa dzień wcześniej skanowałem go i usunąłem wszystkie badziewia i tak się stało

podejrzewam że to dysk twardy ale nie mam pewności.

Błagam pomóżcie.

:frowning: :?: :frowning:

Nie tylko Del i F2 otwierają BIOS,użyj innego klawisza np.F12.W Documents & Stettings istnieje taki pusty folder Windows,to normalne.Ale w C.musi być katalog Windows o pojemności ok.5GB.Znajdż odpowiedni klawisz wejścia do BIOS,a może masz go pod logo na dole monitora.Włóż płytę ustaw na CD-ROM Próbuj robić instalację nakładkową.To raczej nie dysk,może wirusy…

nie mam takiego pliku w c: niema pliku windows

wkładam płyte i nie wyskakuje mi ten komunikat wiem jak to ma wyglądac bo juz naprawiałem sobie kompa ale teraz nic nie odczytuje

Sprawdż w D…,skoro system startuje musi być.To podstawa.

w D nic nie mam a instalowałem go na C

Skoro ie możesz naprawić systemu,instaluj go od nowa.Podstawa to ustawienie w BIOS First boot CD-ROM.Jeśli masz płytę Kasperski Rescue Disck uruchomją tak jak instalacyjną.Zresetuj BIOS bateryjką lub zworką…