Problem oczyszczeniem Dysku C Pilnie prosze o pomoc

(Pefer_99) #1

Witam was Forumowicze, drodzy Admini, jestem Nową osoba na forum [jesli  wstawilem temat tam gdzie nie powinienem to prosze o wyrozumialosc i przeniesienie tematu w odpowiednie miejsce i o pomoc oczywiscie :)]  otoz moj problem polega na braku miejsca na dysku C, tak jak wielu osob o ktorych mialem mozliwosc przeczytac na roznych tematach z tego forum problem sie zdarza( i nie znalazlem odpowiedzi) , moja partycja dysku C ma pojemnosc 48.7 GB sprawdzajac PPM wlasciowosci itp itd wykazuje mi ze zajmuje 24.1 GB,  spedzilem sporo czasu przeczesujac siec, rozne tematy, rozne strony w celu pomocy, dysk czyscilem z "syfu" programami typu- CCleaner, Odkurzacz, itp. Oryginalnymi Windowsa, Czyszczenie dysku, defragmentacja, usuwanie niepotrzebnych plikow, nawet z antywirusa i odzyskalem okolo pol Giga i jak widac na zalaczonym obrazku problem i tak jest dalej, w miedzyczasie nie sciagalem rzadnego pliku z neta,  nie zdazylem udokumentowac jak skanowalem caly komputer programem Kaspersky Internet Security 16.0.1.445 (f) (jest to wersja platna) mialem wtedy okolo 4.65 GB miejsca wolnego, zaczalem pelne skanowanie (ang. Full Scan) i przy okolo 60 procentach, zawuazylem czas do zakonczenia skanowania ktory coraz bardziej sie wydluzal z 15 min. az do 2 godz., az wyswietlila mi sie ikona o braku miejsca na dysku C. nie wiem czy jest to zwiazane akurat z tym programem,  ogolnie nic nie wiem, zrozumcie drodzy ze ZGLUPIALEM, nie jestem " NERD-em" ani "NEWBIE" w dziedzinie informatyki, wiec prosze was Forumowicze o pomoc, jezeli potrzebujecie jakichkolwiek informacji dodatkowych czegokolwiek nie wpsialem bardzo prosze o info,  jestem do dyzpozycji po godz 16 kazdego dnia

Moja Specyfikacja

Procesor-     AMD 4130 FX Quad-Core

K.Graficzna- Nvidia GeForce GTX 650 TurboBoost

Pamiec Ram-              4*4 GB (nie pamietam  nazwy tyle ze 2200 mhz  dosc slono zaplacilem )

Plyta Glowna- Gigabyte AM3+

Dysk Twardy- Western Digital AV WD3200AVJS 320GB 7200 RPM 8MB Cache SATA 3.0Gb/s 3.5"

p.s wiem powinienem co najmniej zmienic grafike :stuck_out_tongue: aaa i  Dysku C nie smiece programami jest tylko kilka naprawde o malej pojemnosci

Pozdrawiam Serdecznie i Dziekuje za pomoc Piotr

Dysk C pojemnosc.PNG

Moj Komputer.PNG

(Atis) #2

Przeskanuj dysk za pomocą SpaceSniffer
Kliknij prawym na SpaceSniffer i wybierz Uruchom jako administrator.

(xyzzyx) #3

O takim "znikającym"miejscu na dysku C, pisał swojego czasu

Fizyda. Myślę że warto poczytać.

Oczywiście poza tym co zaleca

Atis!

http://www.dobreprogramy.pl/Fizyda/Windows-7-znikajace-miejsce-na-dysku-C,56384.html

(Pefer_99) #4

Atis SpaceSniffer   zalatwil problem

XYZZYX   artykul tez pomogl

mam teraz 20 GB wolnego miejsca 

Dzieki wielkie

Pozdrawiam :slight_smile: