Problem odbioru poczty przez program The bat

Witam. Mam problem z odbiorem poczty przez program the bat. Problemu nie bylo gdy miałem podłączony modem a gdy podłączyłem ruter D-link DSL-G624T dostaje komunikat ze modem lub inne urzadzenie łączące jest w użyciu lub ma nieprawidłową konfiguracje. Gdzie tkwi problem ? Proszę o pomoc.

Pytanie co Ty namotałeś w ustawieniach routera bo u mnie po zmianie na router D-Linka DI-524 kompletnie nic się nie zmieniło z komunikacją Bata z Netem. Sprawdź ustawienia konfiguracyjne routera

Nic nie robilem oprócz dwóch rzeczy… pierwsza wgrałem nowy soft, druga przekierowanie portów.

…no to właśnie sam sobie odpowiedziałeś. W grę wchodzi przekierowanie portów zapewne

Outlook Express działa bez problemu a z the batem nie moge soboe poradzic. Ale dzieki wielkie za pomoc.

Powoli. Jakie masz ustawienia połączenia w Bacie?

Połaczenia sa ustawione na zwykle i port na 25 (ja go nie ustawialem tak było od zainstalowania the bata)

Widze jeszcze ze on sie łaczy przez Internet Adsl(modem) a ja mam teraz ruter. Ale jak i gdzie to zmienic to nie wiem.

Konto/właściwości/serwery, ale powinieneś raczej sprawdzić dział “Sieć” i opcję “sieć lokalna lub połączenie na żądanie”. Taka opcja powinna być ustawiona

Zaznaczyłem ta opcje ale nic sie nie zmieniło odinstalowałem sterowniki modemu i teraz jest ok. The Bat odbiera poczte bez problemu. Dzięki za pomoc. :slight_smile: