Problem odpalenia strony html/php

Mam stronę html z domieszkami php i wiem że przez zwykła przeglądarkę tego nie odpalę zainstalowałem wamp serwer ale coś pada bo kiedy chce odpalić w nim jakąś stronę html lub html z php mam biały ekran nic nie ma… Może zmienię przeglądarkę ale jak to przestawić ??

to nic nie da musisz (rozwiązanie najprostsze) zainstalować http://www.download.net.pl/1060/WebServ/ przekopiować odpowiednie pliki html/php do katalogu projektu i uruchomić stronę.

Czyli po prostu Wamp jest do kitu potem sprawdzę webserwa :smiley:

“Czyli po prostu Wamp jest do kitu” hah chyba żartujesz. Jeden z niewielu poważnych pakietów, na bieżąco aktualizowany. Że coś w nim nie działa, to znaczy że sam nie umiesz skonfigurować.

Webserv jest 1,5 roku w plecy, a w tym przypadku nowsze znaczy lepsze/bezpieczniejsze.

Albo masz błąd w skrypcie php i wyłączone dsiplay_errors patrz WAMP -> PHP -> PHP Settings -> display_errors

Na marginesie mówiąc to WAMP jest chyba najlepszym, tego typu rozwiązaniem, tak jak napisał mój poprzednik, na pewno najbardziej aktualnym.

Zainstaluj Krasnala.

jeszcze lepsza porada.

Krasnal Aktualnie

Apache 1.3.31 2.2.14  

PHP 5.0.2 5.3.1  

MySQL 3.23.58 5.1.41  

phpMyAdmin 2.6.2 pl2 3.2.4

Po coś twórcy wydają nowe wersje, prawda?

A tak to wszyscy od razu instalują tego krasnala, bo tak zazwyczaj w starych książkach zalegających w księgarniach jest, a później problemy, że coś nie działa.

przecież on ja tylko chce odpalić…