Problem odtwarzanie streamów itp

Witam, dopiero założyłem konto na forum, bo mam problem, mam nadzieje, że mi pomożecie :smiley:

Otóż nie moge oglądać streamów na stronie internetowej (justin.tv), i niektóre elementy na innych stronach, np. panel z newsami na stronie wwe.com

zamiast tych elementów widzę tylko czarny ekran (dźwięku też nie ma). Dodam iż taki sam efekt jest z przeglądarką Firefox, Opera i Internet Explorer. Proszę Was o niezwłoczną pomoc :]

http://programydarmowe.net/TVUplayer,227.html - ściągnij sobie ten programik (TVUplayer 2.4.8.2 ) i miłego oglądania życzę…

W razie problemów - daj znać na forum.

hmm… niestety zależy mi na naprawie tego co mam bo jednak te streamy można oglądać tylko na tej stronie nie ma opcji, aby oglądać gdzie indziej i niestety nie chodzi tylko o to bo jeszcze nie widać wszystkich elementów, a co do stron, są to strony z filmami typu youtube więc TVUplayer raczej odpada

Youtube też nie możesz obejrzeć? Powinien być na tych stronach monit z prośbą o instalację flashplayera. Pobierasz go stąd.

http://get.adobe.com/flashplayer/ (odznacz przy pobieraniu to mcafee, bo niepotrzebne)

To link pod wtyczkę dla firefoxa i opery. Do IE jest w innym miejscu.

Youtube o dziwo chodzi (chodzi mi mianowicie o inny tube :stuck_out_tongue: ) a wtyczke flash playera mam zainstalowaną najnowszą oczywiście. niewiem o co tym może chodzić mówili mi że to jest kwestia wtyczki ale to jednak chyba nie to :X

Ponieważ problem występuje u Ciebie globalnie, czyli na wszystkich przeglądarkach to może np blokować Ci tą treść program zabezpieczający z funkcją blokowania banerów. Coś ala adblock do firefoxa. Oczywiście posiadasz zainstalowaną jave?

hmm chyba nie jeeśli tak to nieświadomie, programy, których używam jako ‘antywirusów’ to adaware i spyware doctor, to wszystko

Wyłącz na czas testu te programy.

piszę teraz z laptopa nie mam dostępu na komputer, na którym występuje ten problem, ale tak, jave mam zainstalowaną

Dobrze to napisz jak sprawdzisz czy pomogło wyłączenie obu programów zabezpieczających.

przed chwilą wyłączyłem oba programy, i niestety nic nie pomogło :frowning: