Problem p2m

witam,

mam nastepujacy problem z p2m, otoz nie moge sie zalogowac na zadne konto czy to jest gmail, walla czy yahoo po prostu nic, nie ma szans sie zalogowac mimo iz konta dzialaja u innych u mnie nie. zawsze wyskakuje ze bledny identyfikator lub haslo. dodam ze zainstalowanie nowej wersji programu nic nie dalo. jest na to jakas rada?

Tak P2M jest nielegalny.

Skrzynki pocztowe nie są przeznaczone do wymiany plików i udostępnianiu loginów osobom trzecim.

Pomocy na tym forum nie uzyskasz.

Proponuje zasięgnąć opinii na forum P2M

po prostu zle kopiujesz loga,musisz idealnie skopiowac caly login bez “wyjezdzania” poza znaki,albo konta juz zablokowane

nie, nie to nie to, hasła i loginy napewno są kopiowane dobrze,a konta napewno jeszce działają. wina musi leżeć w czymś innym.

Koledze chyba coś się pomyliło ;]

Samo P2M jest jak najbardziej legalne. Program pierwotnie służył do wymiany danych i to nie było przestępstwo.

Natomiast ściąganie plików chronionych prawami autorskimi jest nielegalne - choć ostatnio sa głosy że ściągać wolno… tylko wysyłać nie :mrgreen:

Dobra ale nie o tym mowa.

Program odblokowany w firewallu? Bo wygląda mi na to że nie :wink:

własnie, ktoś mi powiedzial ze przyczyna moze byc zablkowanie, tylko że ja nie mam żadnego firewalla, posiadam tylko antywirusa avast.