Problem pendrive przy formacie NTFS

Witam,

Kupiłem nowego pena Adata S102. Chciałem zainstalować Windows Xp do starego laptopa z bootowalnego pendrive. Użyłem do tego programu WinSetupFromUSB 1.0 Beta8 z opcją formatu NTFS. Sprawdziłem, system XP się instalował, więc zrobiłem prawidłowo. Żeby dodatkowo sprawdzić, przekombinowałem, USB przygotowałem jeszcze narzędziem diskpart a później chciałem przenieść na niego pliki systemowe. Ale wtedy system już nie startował do instalacji. Wiec powtórzyłem ponownie programem WinSetuFromUSB. Zauważyłem, że po tym zabiegu, z ponowną opcją formatu NTFS, USB nie było całkiem czyste, jakby coś zostało. Plików żadnych nie widać ale dysk nie jest czysty. Kiedy formatuje Fat32 USB jest jednak puste. Użyłem ponownie narzędzia dispart z opcją “clean”, w programie WinSetuFromUSB zrobiłem "wyczyść’ aby wywalić pozostałości, ale jednak te 65,5MB dalej jest. Skąd te pliki i jak można doprowadzić pendrive do poprzedniego stanu?

A tak to wygląda po formatowaniu:

http://imageshack.us/photo/my-images/201/suis.png/

Dziękuję za ewentualną pomoc.

Dodane 02.11.2013 (So) 9:56

Edit. Problem rozwiązany. Sprawdziłem na drugim pendrive (no name), sformatowałem go w NTFS i sytuacja jest podobna. Więc ten system formatowania po prostu tak ma :slight_smile: