Problem pes08- instalacja

elo, więc mam problem z instalacją gry Pro Evolution Soccer 2008 , próbowałem rozwiązać go korzystając z forum, google itp i znalazłem, że dużo ludzi też ma ten problem ale nie jest napisane jasno jak go rozwiązać. dlatego zwracam sie tutaj o pomoc. Problem jest następujący:

Gdy zaczynam instalować pes’a po jakimś czasie pokazuje mi się takie okno:

beztytuuqqw.png.

Dodam jeszcze, że wcześniej nigdy takiego problemu nie miałem a instaluje z orginalnej płyty! co do tego błędu to sprawdziłem ten plik i był… próbowałem olać ten błąd dając ponów próbę, pasek leciał do momentu gdy został ostatni klocek. dalej nie idzie. Proszę o pomoc bo nie wiem co robie nie tak, nigdy też takiego problemu nie miałem a i jeszcze jedno jak instaluje to cały czas mam pokazane te okno G:\gry\PES08\img\cs.img co to jest głupotą … PROSZĘ O POMOC!! :smiley:

Zrób obraz płyty i z niego spróbuj zainstalować, o ile uda się w ogóle utworzyć taki obraz, bo wygląda mi to na porysowaną płytę.

nom jest, jest porysowana,ale spróbuję

Dodane 21.08.2010 (So) 20:45

no i mam kolejny problem… w trakcie tworzenia obrazu płyty wyskoczył błąd… w dodatku dziwny bo pisze ze " podczas odczytu natrafiono na sektor z błędem ECC/EDC (naprawialny) (8752)" a niżej zaraz “Tworzenie obrazu nie powiodło się”- to pytanie jest takie skoro pisze, że to jest naprawialne to czemu przerywa tą operacje… i co mam teraz uczynić? wypieprzyć orginałke do kosza?