Problem, pierdzenie mikrofonu na Skype, Ventrillo, TS i inne

Cześć, przy dłuższej rozmowie zawsze zaczyna mi pierdzieć mikrofon, dzieje się tak na każdym mikrofonie więc to nie wada sprzętu głosowego. Zauważyłem że dzieje się też tak jak coś bardzo zamula mi komputer, ale czasami wgl bez przyczyny po dłużej rozmowie tak jest. Kiedy rozłącze się ze SKYPE i podłącze późnej to wszystko jest okej, tak samo TS i Ventrillo też musze się wylogować i zalogować lub zrestartować.

Dodane 09.08.2012 (Cz) 23:31

P.S To nie wada sterowników ani mikrofonu, na każdym tak się dzieje. :frowning:

Proszę o pomoc, format też nie pomógł.

1.sprawdź czy nie masz włączonej opcji mic boost (czułość mikrofonu)

2.masz jakiś program przechwytujący mikrofon ?

3.przycisz wave

4.stery zainstalowane od płyty gł ?

Krystolinho , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

  1. Mam, ale jak wyłącze to za cicho mnie słychać mimo że wszędzie podgłośnione na maxa.

  2. Nie.

  3. Jak przycisze to cicho słychać dzwięk z głosników

  4. Nie, ale ktoś mi podał sterowniki do mojej karty dzwiękowej podobno dobre. Na innych sterownikach było tak samo.

pomocy, naprawde sprawia mi to ogromne problemy podczas rozmowy, co chwile musze się rozłączać i wtedy się poprawia, aż wkońcu wyciszyć i nic nie mówić, to okropne. :(((

mic boost może zakłócać

podaj nazwę płyty głównej to te sterowniki chociaż zobaczymy czy masz dobre ?

  • a nie lepiej używać słuchawek z mikrofonem ?-

ASUS P5VD2-VM/SI

Wolę głośniki. :d

ściągnij stery z http://pl.asus.com/Motherboards/Intel_S … /#download

wybierz system operacyjny i AUDIO i zobaczymy może się poprawi ?

(z tymi głośnikami to nie było złośliwie :slight_smile: często grywam w MMO i kolega który też tak na osobnym mikrofonie siedział

miał podobne problemy)