[Problem] Pinnacle studio 10

Witam!

Niedawno kupilem sobie PINNACLE STUDIO 10 TITANIUM EDITION (Edycja na 20lecie firmy) i powoli odkrywam nowe funkce programu ktore niestety sa zablokowane. Problem tkwi w tym ze nie wiem czy opcje ktore probuje bezefektownie odblokowac sa platne czy darmowe, glownie chodzi mi o funkcje:

-obraz w obrazie

-kluczowanie kolorem

W programie jest jeszcze sporo nieodblokowanych funkcji ale poki co az tak bardzo mi na nich nie zalezy. Na koniec dodam tylko ze program ktory kupilem jest w pelni legalny :slight_smile:

Pozdrawiam

a niemozna o to zapytac producenta ?

Jeżeli kupiłeś to powinieneś chyba mieć wszystkie opcje, więc pytanie czy są darmowe chyba nie ma sensu.

hahah mylisz się …

ja mam akurat 9 i też się na tym przejechałem ;/

niestety są płatne … :frowning:

jak klikasz na odblokuj to przenosi cie na strone i masz tam podane ceny za klucz odblokowujący wybrane opcję …


osobiście uważam to za kiepskie posunięcie ze strony firmy :?

powinna informować że edycja ograniczona czy coś koło tego …

jak by się tak chciało odblokować wszystkie opcje to myśle że cena by skoczyła nawet do ok 600- 700 zł a takiej kasy to ten program nie jest wart :stuck_out_tongue:

Pisalem maila do producenta ale niestety do dzisiaj nie dostalem odpowiedzi, u mnie to wyglada tak:

Klikam na opcje odblokuj, pojawia sie okienko gdzie musze podac paszport, numer seryjny i adres e-mail ktory jest za razem moim loginem, w niektorych przypadkach dostawalem maila z kodem do odblokowania ale w przypadku paru opcji nie dostaje zadnego maila, tylko przy pierwszej probie odblokowania dostalem maila w ktorym jest kod dodtepu do mojego profilu w ktorym zekomo moge odblokowywac opcje ktore nie sa dostepne po instalacji programu. Na stronie mojego profilu zarejestrowalem mojego PINNACLE dzieki czemu mialem uzystac dostep do nieaktywnych opcji, ale niestety opcje te nadal sa niedostepne :frowning:

Proszę zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif