Problem pliku x86 dll

Witam
Kilka dni temu pobrałem grę i po zainstalowaniu podczas uruchamiania wyświetliło się brak kilku plików. Po ich zainstalowaniu wyświetlił się błąd 0xc000007b tak więc pobrałem program dependes aby sprawdzić w czym problem. Okazało się że z dwoma plikami (PDXBrowser_IPC.dll i pops_api.dll). Mój system to windows 10 x64 i nie wiem co należy zrobić a nigdzie nie znalazłem nawet wskazówki w którą stronę iść.

https://www.download.net.pl/blad-0xc000007b-w-grach-i-programach-jak-go-naprawic/n/8508/

Jaka to gra ?!
Stare gry nie zawsze instalują w nowym systemie kodeków… można by ręcznie przenieść do systemu.
Lub wgrać wymagane kodeki osobno.

Directx9

Visual C++

Z apletu dodaj usuń w ustawieniach funkcji systemowych zaptaszkuj netframework 2.0 i 3.5.

+Kodeki specjalne dołączone wraz z instalacją gry… rzadko kiedy ale czasem zdarzają sie takie twory :slight_smile:

Masz gre kupioną to po za grą też należy ci sie wsparcie techniczne, więc masz prawo domagać sie suportu więc zamiast płakać po zewnętrznych forach pisz do danej firmy.

Skoro depends pokazał czerwone errory aplikacji, to wyszukujesz i pobierasz PDXBrowser_IPC.dll i pops_api.dll - z pierwszych linków google pobiera się zipy. Wypakowujesz i same pliki dll wklejasz do folderu instalacyjnego programu, w którym jest plik exe z nazwą tego programu.
Potem uruchamiasz program z pliku exe. Zdaje się, że to steam?

1 polubienie