Problem płłyta Gigabyte MA785GMT-UDH2+ tvtuner

Mam nowy komputer na płycie Gigabyte MA785GMT-UDH2 i tuner tv Leadtek Winfast 2000XP Expert - system to Win 7 HP

po zainstalowaniu sterowników płyty wetknęłem w slot tuner połączyłem kabelkiem Audio out tunera z CD in na płycie - innego gniazdka audio nie znalazłem

Przy pierwszym podejściu Tuner odtwarzał programy tv prawidłowo, nie chciał tylko nagrywać dżwięku - zresztą w opcjach programu obsługującego jako opcje urządzenia nagrywającego pojawia się tylko mikrofon i SPDIF - nota bene w menadżerze urządzeń też widać tylko rzeczy podłączalne jackiem do śledzia.

Wie ktoś co z tym zrobić - bo mi tylko przychodzi do głowy przerobienie kabelka , ale chyba system powinien widzieć też wejście CD in ?

Aha - sterowniki i program obsługujący tunera świeże i ściągnięte z serwera producenta

Kliknij PKM na ikonkę głośnika w zasobniku systemowym, wybierz urządzenia do nagrywania, PKM w otwartym okienku, włącz pokaż wyłączone urządzenia.

Arjosdp , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w nazwie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę, ten temat viewtopic.php?f=16&t=394978