Problem po aktualizacji Androida

Dzień dobry, parę miesięcy temu pobrałam nową aktualizację Androida na Samsunga A50. Krótko po aktualizacji telefon zaczął się mocno zacinać i bardzo szybko się nagrzał i uznałam że najlepszym rozwiązaniem będzie zresetowanie go. Gdy włączył się na nowo zauważyłam że nie łączył się z wifi ani nie widział karty sim a dodatkowo zdjęcia w galerii wydawały się usuwać same z siebie. Wtedy, chcąc odzyskać chociaż część plików, podłączyłam telefon kablem usb do laptopa i zauważyłam że pliki nie zostały usunięte (chociaż nie miałam do nich dostępu z telefonu) były w nieodpowiednich folderach. Udało mi się odzyskać kilka filmów, ale przy nawet delikatnym dotknięciu kabla traciłam połączenie z komputerem. Po około pół godziny nie byłam w stanie połączyć telefonu z czymkolwiek (wifi, karta sim, karta pamięci, bluetooth, komputer przez kabel, inny telefon przez smart switch) tak jakby przestał istnieć.
Od tamtego czasu kupiłam już nowy telefon ale może wiecie co się wtedy stało, bo na cud w postaci znalezienia rozwiązania i naprawienia go już nie liczę. Przepraszam jeśli post jest pod złym tematem ale nie wiedziałam gdzie go napisać.
Pozdrawiam

Jeżeli jest na gwarancji to oddaj na gwarancje.
Jeżeli nie to:
Poszukaj po dokładnym modelu (SM-XXXXX) w sieci „stock ROM”. Jeżeli masz z jakiegoś telekomu np. „Orange” to brandowanego, jeżeli kupowałaś w normalnym sklepie to ROM generyczny, czyli "XEO" np. SM-A505FN rom,Galaxy A50

Bardzo ważne, żeby kraj się zgadzał i dokładnie model.
Instrukcje flashowania w Odin3 znajdziesz na xda developers lub YouTube.
Pamiętaj tylko, że jeżeli nigdy nie wgrywałaś ROMu to lepiej dać to doświadczonej osobie/serwisowi, bo łatwo zrobić ze smartfona w ten sposób „przycisk do papieru”.

Możesz ewentualnie spróbować metody automatycznej przez oficjalną aplikację Samsung KIES:
Kies - Synchronize Data between Devices | Samsung Levant

W menu jest tam opcja uaktualnienia/instalacji ROMu na czysto. Pamiętaj, że wtedy wszystkie dane ze smartfona zostaną usunięte i zostanie on zresetowany do fabrycznego stanu.