Problem po aktualizacji - Lenovo Z560

  1. Na obudowie znajduje się podświetlany przycisk wyciszania… który po aktualizacji ciągle się świeci. Działa - w sensie że wycisza/odcisza ale chcę to naprawić.

 

  1. Sterowniki ? Jeśli tak to nie jestem pewny czy mogę pobrać te dla wcześniejszych wersji systemu. Aktualizując wyzbyłem się wszystkich programów od Lenovo… ale jak widzę, to mogło spowodować ten problem.

 

  1. Włączyłem automatyczne logowanie dla użytkownika, ale z punktu bezpieczeństwa… to konto ma administratora. Jednak nie mogę utworzyć osobnego z racji takiej ze przy uruchamianiu sprzętu nie może być okna wyboru użytkownika - musi uruchamiać się najszybciej jak to możliwe.
  1. Jeżeli na wcześniejszej wersji Windows działało wszystko tak jak trzeba to powinno i tu. Może to losowy błąd, który nie powtórzy się przy następnej (niestety) instalacji. U mnie działają przyciski dotykowe (chociaż tak jak wcześniej, świecą się cały czas)

 

  1. Mam Lenovo z580 i instalowałem sterowniki dla Windows 8.1 a, że mam obsługę Dolby Home Theater V4 to postanowiłem też zainstalować sterownik dźwięku dla Windows 7 (tam panel Dolby był znacznie bardziej rozbudowany i dźwięk mi bardziej odpowiadał przy włączonej korekcji)