Problem po ataku na stronę

Witam, mam taki problem - otóż jakiś czas temu strony z mojego serwera zaczęły spamować. Prawdopodobnie zostało wykradzione hasło dostępu do ftp z TotalCommandera - gdzie miałem je zapamiętane. Po wejściu na serwer okazało się że wszystkie pliki index.htm były edytowane i dodano tam jakiś skrypt - chyba odpowiedzialny za spamowanie. Nie zastanawiając się długo skasowałem strony z serwera i po zmianie hasła (zmieniłem też TC na nowszego i nie zapamiętywałem hasła) wgrałem pliki przetrzymywane na kompie. Google wcześniej oflagowały strony jako Ta witryna może rozpowszechniać złośliwe oprogramowanie. Zwróciłem się do google o ponowne sprawdzenie strony (nawet kilka razy) i za każdym razem dostaję odpowiedź że strona nadal jest zasyfiała.

Może ktoś doradzi co trzeba zrobić bo już nie mam pomysłów.

Jedną z moich stron jest docar.com.pl - wpisując docar w googlach można zobaczyć co piszą w diagnostyce.

Witam,

popatrz w zrodla strony czy nie zawieraja iframe - lub linkow do domen opisanych na stronie diagnostycznej: http://google.com/safebrowsing/diagnost … l&hl=en-us

Popatrzylem w zrodlo tez i po co javascript na gorze ktory nic nie robi:

/* 
function keypress(e) {

	 {






	}

	return true;

}

function keypresslistener() {


}

No to jest taki śmieć który pozostał po przeróbce - ale to mój śmieć. Może to lepiej też powywalać …

Dodane 10.08.2009 (Pn) 0:28

Powywalałem te śmieciory i po ponownym przeskanowaniu witryny przez google - nadal bez zmian … :oops:

Ma ktoś jakiegoś pomysła ???