Problem po formacie kompa

witam,

Otóż mam problem z odzyskaniem danych. miałem robionego formata kompa. Robił mi to kumpel, który wie jak to sie robi. Jednak sformatowany został nie tylko dysk c, ale i takze inne dyski na których mialem wazne dane. Nie wiem od czego nastąpił ten problem, gdyż tylko dysk c był sformatowany i byłem pewien że dane które są na innym dysku E i D zostaną nienaruszone. Próbowałem pliki odzyskać programem FileRecover. Odzyskane pliki to przede wszystkim pliki mp3, które po odzyskaniu i skopiowaniu na dysk c nie można było ich odtworzyć. Zajmowały po 3 .4 mb czyli normalne rozmiary, lecz nie dało się ich odtworzyć. Sprawdziłem też czy przy innych plikach też będzie pojawiał się ten bład i niestety tamtych plików też nie dało się odtworzyć. Wie może ktoś czy jest jakiś sposób na naprawienie tych plików ?

obawiam się że nie odzyskasz już nic

nie nadpisywałeś niczym dysków po formacie, bo jeśli tak to trudno będzie to odzyskać, jeśli kolega się tak zna to zapytaj go czym lub za pomocą jakich komend formatował dysk i jakie partycje.

Będzie bardzo trudno i raczej nic nie uzyskasz darmowymi programami.

sacrifice565 , proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem używając opcji EDYTUJ

a może po prostu sformatowałeś w innym systemie plików?