Problem po formacie na win milenium

dzien dobry mam taki malyproblem zrobilem formata na laptopie i zainstalowalem mileium i gdy chce wejsc na moj komputer to pisze mi komunikat

bardzoprosze o pomoc w tej sprawie moze ktos wie jak to naprawic??? aha nie da sie wejsc na pasek start jak wchodze na moje dokumety to pisze ze nie mozna odnalesc folderu :confused: i co ja mam teraz zrobic w tyrybie awaryjnym moge wejsc na moj komputer i do panelu sterowania.

W IE:

narzędzia => opcje internetowe => zabezpieczenia => daj na poziom domyślny (ewentualnie jeszcze w zakładce zaawansowane: przywróć domyślne jakby dalej nie działało).

Przy wchodzeniu do mój komputer? :? W każdym razie spróbuj to co napisałem :slight_smile:

Spróbuj tak:

ppm na moje dokumenty => właściwości => element docelowy:

X:\Documents and Settings\xxx\Moje dokumenty

, gdzie xxx to nazwa Twojego konta w systemie, a X to dysk na którym jest windows

niestety ani jedno ani druge nie pomogło ustawienia w ie przywrciłem na domyslne inic a z folderem moje dokumety wyskoczyłkomunikatze nie mozna przeniesc i utworzyc takiego folderu :frowning: a przy wejsciu na moj komputer nic sie nie zmieniło dalej wyskakuje ten komunikat

pamiętam, że u kolegi było właśnie takie coś. Spróbuj w Opcjach folderów. Wyłącz tam Pliki trybu offline i poszukaj tam Wyświetlaj zawartoćć folderów jak w sieci web. Czy coś takiego. Wyłącz też Active Desktop

niestety nic nie pomogło tylko reinstalka:9 ale na całe szczescie nic nie stracilem bo nic tam nie byłojuz dziekuje ipozdrawiam wszystkich idziekuje za pomoc