Problem po formacie starego kompa, pomozcie :(

zrobilem formata staremu kompowi, wgralem nowego win 98 wszystko pieknie ladnie tylko jedna rzecz mi sie zepsola i nie wiem czemu :frowning:

nie moge zmienic kolorow, fakt iz mam bardzo slaba karte graficzna na tzm kompie ale wczesniej normalnie moglem ustawic rozdzielczosc i zmieniac dowoli kolory w menu ekran, teraz mam ustawione na 16 kolorow i moge zmienic tylko na 2! !!

pewnie nie masz zinstalowanych sterownikow od karty graficznej

no teoretycznie mam, sam sie zainstalowaly z windowsa :slight_smile: a skad sciagnac jakies dobre stery ktore sie zmieszcza na dyskietke ??? bo nie mam lacza net na tzm kompie i problem aby cos tam wgrac

jezeli masz tylko te co windows zainstalował to na 100% to wina sterowników a jaka to karta ??

hmm i tu problem nie mam kompa teraz pod reka ale z tego co pamietam to pisalo standardowa karta PCI

Złączono Posta : 23.07.2005 (Sob) 14:31

a nie ma jakis standardowych sterow do karty??

pisało tak poniewaz nie masz zainstalowanych sterowników

Dlatego tak pisało bo jej nie zainstalowałeś 8)

Otwórz obudowę i sprawdź jaka to karta i podaj. A może masz płytkę CD ze sterownikami ?

nie mam plytki :frowning: no dobra postaram sie za jakies 30 min podac jaka to karta :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 23.07.2005 (Sob) 15:14

eh jest gorzej niz myslalem :(nic wiecej nie znalazlem na karcie niz jakies JSJ GDANSK ale to tylko info o wykonaniu karty

a to moze pomoze z systemu wzialem :slight_smile:

AuthenticAMD

AMD+K6tm w_ multimedia extensions

64 ram

VGA

syczegoly sterownika karty

c:\windows\system\vga.drv

c:\windows\system\vmm32.vxd (vdd. vxd)

No to klapa… Jak nie powiesz nam, jaka to karta to nic nie zrobimy… Poszukaj nalepki na niej albo zrób zdjęcie jak masz cyfrówkę… Z systemu nie ma co brać żadnych informacji, ponieważ nie jest zainstalowana i windows jej nie wykrywa…

Jeśli już na prawdę nie wiesz, co to, to znajdź kolegę który ma windowsa XP i zróbcie na chwilę zamianę… Z tego co mówisz jest to stara karta, więc XP automatycznie powinien ją łyknąć. Zobacz, jaką nazwę pokazał i napisz tutaj.

czekaj juz chyba cos mi sie przypomnialo jaka nalepke widzialem :smiley: 3dfx voodo cos takiego chyba, ale nie wiedzialem, ze o to chodzi, pomoze to cos?

Zobacz te: KLIK

mam win 98 se to bedzie dzialac??? kurde na dyskietke mi nie wlezie :frowning:

Złączono Posta : 23.07.2005 (Sob) 15:44

nie moge nawet tego pobrac :frowning: cos nie dziala mi ciagle

Złączono Posta : 23.07.2005 (Sob) 16:04

sciagnalem ale z innej strony i ciut inne stery do voodo ktore weszly mi na dyskietke :slight_smile: zobaczymy co z tego wyjdzie, pozniej sie odezwe i powiem co i jak, myliscie ze dobrze zrobilem ???

Weź te: KLIK. Oczywiście mogą być inne… Byle pasowały :wink:

Sorki, ale mam problem z siecią

niestety te stery co sciagnalem na dyskietke nie dzialaja :frowning:

w poniedzialek bede mial mozliwosc nagrania czegos na plytke wiec moze jakies lepsze (najlepsze) stery do mojej karty?? tyle, ze ja podalem chyba zly typ :smiley:

zadnego voodo na karcie nie znalazlem ale moze te info pomoga do zidentyfikowania najlepszego stera to tej staruchy :slight_smile:

3Dfx

500-0004-02

BC6057.1 TMV

9730 20001

TAIWAN 1001

3Dfx

500-0005-04

BC4586.1 FJR

9725 20001

TAIWAN 1001

MX

MX86 251FC

C9739

TCBC7825.1

TAIWAN-E

wszystko napisalem co bylo na tej karcie :slight_smile: da to cos??? jak znalesc dobry ster do niej??

Spróbuj ten driver co podałem w poprzednim poście

Zainstaluj i zobacz…