Problem po formacie...zwiechy

Witam.

Jakiś czas temu robiłem sobie formata kompa i coś po nim jest nie tak, komputer chodzi jeszcze wolniej tak samo jak strony internetowe,bardzo często się zawiesza nawet przy zwykłym firefoxie, mam też problemy z GeForce.

Wszystkie sterowniki są te same co były więc nie wiem w czym może tkwić problem ;/

Nie bardzo wiem co mam podać jak coś trzeba to od razu wrzucę.

sformatowanie komputera,czy to dla ciebie problem? Nie chcesz pomagać to proszę byś nie spamował bo to sensu niema.

Dodam że to nie pierwsze moje SFORMATOWANIE komputera.

Sformatowanie komputera to ciut lepiej, niż robienie formata. I nie formatuje się komputera, tylko dyski, a cała czynność nazywa się reinstalacją systemu, a nie “robieniem formata”, boże! :o Podałeś za mało szczegółów. Jak przeinstalowałeś system, to było wszystko dobrze? Formatowałeś wszystkie partycje, czy tylko systemową? Kiedy zaczęły się problemy? Ściągałeś coś?

Primo: Podaj jaki masz sprzęt.

Secundo: Jaki Windows na niego wrzuciłeś?

jak system operacyjny , czy wgrane zostały najnowsze sterownik od chipsetu, graficznej, itd Czy system zaktualizowany, jakiego antywirusa używasz ?

Mam XP wersja 2002 + service pack 2.

Formatowałem tylko partycje z windowsem .

Problem pojawił się zaraz po reinstalacji systemu.

Sterowniki nie aktualizowałem ale działało wszystko poprawnie, na pewno mam najnowszego directx i “najnowsze” z tych co są sterowniki do mojej karty graficznej.

Co do antywirusa to mam najnowszego avasta.

A więc mam:

Mobile AMD Athlon XP-M

Procesor 2800+

799 MHz,1,5 GB RAM

A co do tego czy coś ściągałem to problem był przed więc wątpię by to miało jakieś znaczenie.

Może jeszcze logi dać?

Jesteś pewien, że nie masz jakiegoś wirusa na innej partycji, który infekuje ci świeży system? Skanowanie antywirusem nic nie wykrywa? Bo wiesz, dla mnie to jest dziwne. Każda poprawnie wykonana reinstalacja systemu, zainstalowane właściwe sterowniki do wszystkich urządzeń, dają świeży, sprawny i bezbłędnie działający system. Taka reinstalacja jest lekiem na wszystkie programowe problemy, więc w twoim wypadku jestem w rozterce :frowning: Szkoda, że nie zrobiłeś kopii danych i nie sformatowałeś wszystkich partycji, choć skanowanie powinno wszystko wyjaśnić. Logi możesz wrzucić.

Pobierz ArcaNix

Wypal na płytce i uruchom z niej kompa, każ programowi przeskanować wszystkie partycje i usunąć co znajdzie.

Nie ma praktycznie możliwości by był wirus ;/ anty nic nie wykrywa.

Co do menadżera to nie ma wykrzykników screen:

http://img8.imageshack.us/img8/9861/beztytuudu.png

To, że antywirus nie wykrywa nic pod działającym systemem nie powoduje, żeby sprawdzić bez systemu.

Uwierz, dzisiejsze śmieci potrafią się bardzo dobrze kamuflować. :wink:

a logi w czymś pomogą?

Zrób najpierw to wyżej, a potem ewentualnie możesz:

  • [*:3nblg0kx]Pobierz OTL z jednego z tych linków:
    Mirror 1

Skanowałem tym ArcaNix wykryło kilka plików skażonych ale nic nie pomógł, (a tak pro po czy to normalne że skanowało ponad 30h??)

http://wklej.to/CzJdm

http://wklej.to/IGq8q

Dodane 09.08.2011 (Wt) 21:32

i jak?

Dodane 12.08.2011 (Pt) 11:21

to pomoże ktoś?