Problem po formacie


(Berooz) #1

Witam

Mam problem, z którym się jeszcze nie spotkałem...

Otóż zrobiłem formata, sterowniki zainstalowane, lecz nie działa dźwięk, szukałem wszędzie nic nie pomogło. W biosie jest włączony sprawdzałem. Karta Uli/Ali M5455 AC'97 Audio Controller, zainstalowany sterownik to Realtek HD Audio, jednak tego sterownika w ogóle nie " widac " w komputerze. Wchodzę w dźwięk i urządzenia audio jednak tam jest wszystko nie aktywne zarówno w zakładce głośnośc jak i audio. dodam, że Diretx jest zainstalowany również. Proszę o pomoc, bo już nie wiem co robic.


(pawcio1212) #2

zainstaluj te http://pobieralnia.pl/sterowniki-379-realtek-ac97-audio-driver-a4-06.html


(Berooz) #3

Niestety te w ogóle nie działają, podczas instalacji wyskakuje komunikat o teście.

61465279780797391593.jpg


(Zenithvc) #4

Taki komunikat często się pojawia. W tym wypadku klikasz "mimo to kontynuuj" i instalacja powinna być kontynuowana. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze to dźwięk po restarcie systemu powinien się pojawić, jeśli nie, to poszukaj sterowników na stronie producenta płyty głównej.


(ahonen97) #5

berooz tym komunikatem się nie przejmuj nacisnij mimo to kontynuuj i powinna ruszyć instalacja


(Berooz) #6

Cały czas nic, nie ma głosu. Szukałem dalej, nic nie mogę znaleśc. Może ponowne zainstalowanie sterowników płyty głównej ? Mam płytkę z K8U-X Series.

EDIT

Znalazłem coś takiego http://support.asus.com/Download.aspx?S ... X&p=1&s=20 i pobieram z audio, zaraz napisze czy działa.


(Agatonster) #7

berooz ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.