Problem po formacie

Ratunku sformatowałem dysk i nie wiem co się stało.Nie mogę zainstalować żadnego programu nie ma opcji,wytnij wklej nie można otworzyć media playera wyskakuje że jest za mało pamięci proszę o pomoc

Co sformatowałeś? Ile miałeś partycji przed tym zdarzeniem? Którą partycję sformatowałeś? Mam nadzieje, że nie c:\ :slight_smile:

Jeżeli to nie była systemowa to dość dziwne, co piszesz. Użyj przywracania systemu, jeżeli masz punkty.

sformatowałem cały dysk usunołem partycje,zrodiłem nowe partycje zainstalowałem windowsa na c i nie na nic niby systwm chodzi ale tak jak pisałem nic niemożna zainstalować nie ma punkty praywracania systemu(nie mogę otworzyć punktu)jedyne co zainstalowałem to mozilla

Popraw błędy i pisownię w swoich postach, opcja EDYTUJ.JNJN

Nie możesz zainstalować z jakiego powodu? Są jakieś błędy? Na jakim systemie pracujesz?

Możesz rozwinąć? TO znaczy, że nie działa w ogóle wklej i wytnij?

nie ma błędów pracyje na windows home edition

Dodane 30.10.2011 (N) 22:08

tak nie działa wytnij wklej nie można sprawdzić czy nie ma błędów nie wiem jakieś to dziwne pierwszy raz spotykam się z czymś takim

Zobacz w podglądzie zdarzeń, może tam będzie coś ciekawego. Podstawowe sterowniki do płyty, chipsetu, kart/y ,directX zainstalowane? Aż nie chce mi się wierzyć, że na nowo postawionym systemie dzieją się takie anomalia.

Że sie tak zapytam. System oryginalny?

tak system oryginalny nawet nie mogę go aktywować nie mogę zainstalować żadnych sterowników nic nie mogę zainstalować ale system działa piszę z tego komputera nie mogłem nawet zainstalować wtyczki do mozilli

Ciekawa sprawa. A serwis packi masz zintegrowane z płytą instalacyjną? Spróbuj je zainstalować, jeżeli się da. Jeżeli nie to chwilowo nie mam pomysłów. Spróbuj jeszcze raz całkowicie sformatować partycję i zainstalować jeszcze raz. Dziś już muszę spadać, jutro będe od rana.

mam serwis packi były zintegrowane z płytą to już drugi dysk na poprzednim było to samo,sprubuję jeszcze z linuxem morze on pujdzie dzięki za pomoc rano zajrzę

Proszę ostatni raz, popraw wszystko, jak nie to kosz.JNJN